حمایت از خردگان

حمایت از خردگان

خردگان یک پایگاه مردمی است که با هزینه شخصی اداره می‌شود و همانگونه که می‌دانید هر کار فرهنگی گروهی برای کامیابی نیاز به حمایت دانشی، مالی و… دارد. بیشتر نوشتارهای این پایگاه برخلاف بسیاری از تارنماها، ویژه این تارنما و نوشته نویسندگان تارنما هستند. از این رو نیازمند زمان و هزینه می‌باشد.

یکی از اهداف اصلی پایگاه خِرَدگان مقابله با ایران ستیزان و تجزیه طلبان است که متأسفانه در این حوزه کم کاری‌هایی از طرف نهادهای رسمی کشور صورت گرفته است. درجایی که برخی از تارنما‌ها و پایگاه‌ها دارای تن‌خواه‌های چشمگیر و پشتیبان‌های مالی نیرومند هستند ولی تارنما‌ها و پایگاه‌های همسو با ما بیشتر با هزینه شخصی اداره می‌شوند، بسیاری از تارنماهای فرهنگی در میانه راه و از روی ناتوانی‌های مالی دست از کار می‌کشند. پایگاه ما نیز با هزینه شخصی اداره می‌شود و کمک مالی دوستان و درآمد برآمده از آگهی‌ها (تبلیغات) نیز راه‌های دیگر درآمد ما هستند‌.

هرچند برخی از دوستان گاهی کمک‌های شایسته‌ای به ما می‌کنند و مایه ادامه این راه می‌شوند. هرکسی به فراخور توانایی خود کمک می‌کند. دوستانی نوشتارهای ارزنده می نویسند و برای ما ارسال می کنند و یا یکی از دوستان که با نرم‌افزار‌های طراحی آشنایی دارد در زمینه طراحی گرافیکی به ما یاری می‌دهند.

اما اداره این پایگاه نیاز به یاری در جنبه‌های گوناگون دارد و در اینجا به چند مورد آنها اشاره می‌کنیم.

.

با رسانه‌های خود ما را در بیشتر دیده شدن نوشتارها یاری کنید

از همه عزیزانی که دارای رسانه یا صفحاتی در شبکه‌های مجازی هستند و علاقه‌مند هستند که ما را در گسترش مطالب یاری کنند، درخواست می‌کنیم که به رایانامه زیر پیام ارسال کنند و ما هم برای این عزیزان به روزرسانی و تصاویر تولیدی را ارسال می‌کنیم تا اگر تمایل داشتند مطالب را پوشش دهند.

رایانامه:

majid.khaleghian@gmail.com

حمایت‌های مالی

تبلیغات

یکی از راه‌هایی که هر تارنمایی برای تقویت خود بهره می‌برد تبلیغات است. ما برای تأمین هزینه‌ها مجبور هستیم از سامانه‌های تبلیغاتی استفاده کنیم که چندان خوشایند ما نیست و امیدواریم بتوانیم با همیاری مخاطبان گرامی این سامانه‌های تبلیغاتی جای خودش را به تبلیغات فرهنگی دهد.

از این رو خِرَدگان پذیرای تبلیغات فرهنگی است و امیدواریم با یک همکنش سودمند به اهداف فرهنگی خود نزدیک شویم.

اگر تمایل به تبلیغات در خردگان دارید به رایانامه زیر پیام دهید:

رایانامه:

majid.khaleghian@gmail.com

دیگر حمایت‌های مالی

گاهی برخی از بزرگواران و گرامیان، دوست دارند کمکی انجام دهند ولی زمان آن را ندارند و یا به هر دلیلی نمی‌توانند. این دوستان می‌توانند با کمک مالی خود به پایگاه خردگان، مایه ادامه نیرومندتر این راه شوند.

یکی از اهداف اصلی پایگاه خِرَدگان مقابله با ایران ستیزان و تجزیه طلبان است که متأسفانه در این حوزه کم کاری هایی از طرف نهادهای رسمی کشور صورت گرفته است. درجایی که برخی از تارنما‌ها و پایگاه‌ها دارای تن‌خواه‌های چشمگیر و پشتیبان‌های مالی نیرومند هستند ولی تارنما‌ها و پایگاه‌های همسو با ما بیشتر با هزینه شخصی اداره می‌شوند، بسیاری از تارنماهای فرهنگی در میانه راه و از روی ناتوانی‌های مالی دست از کار می‌کشند. پایگاه ما نیز با هزینه شخصی اداره می‌شود و کمک مالی دوستان و درآمد برآمده از آگهی‌ها (تبلیغات) نیز راه‌های دیگر درآمد ما هستند‌.

گنجایش فراوانی برای بهتر شدن هست و ابزارهای بسیار بیشتری می‌تواند در تارنما باشد. ولی اینها بدون پشتیبانی‌های شایسته انجام پذیر نیستند.

با حمایت‌های شما روز به روز بهتر می‌شویم…

شماره کارت:

۵۰۲۲۲۹۱۱۰۰۵۳۹۹۷۰

.

شماره حساب:

۲۱۳۸۰۵۵۳۲۲۱۰۱

.

مجید خالقیان – بانک پاسارگاد

پرسش ها تنها از بخش پرسش و پاسخ

خواهشمندیم پرسش‌ها را تنها در بخش «پرسش و پاسخ» در میان بگذارید. پرسش‌ها در بخش دیدگاه‌ها پاسخ داده نمی‌شوند. با سپاس فراوان


راهیابی به بخش «پرسش و پاسخ»:

KHERADGAN.ir/ASKبرگه‌های همیار و همکار خِرَدگان در اینستاگرام:

=خرد و تاریخ در اینستاگرام armtin136
خردگان در اینستاگرام


کانال‌های همیار و همکار خِرَدگان در تلگرام:

کانال «ایران در قفقاز و آسیای مرکزی و آناتولی» در تلگرام کانال «داستان‌های شاهنامه فردوسی» در تلگرام
کانال خردگان در تلگرام

نوشتارهای پیشنهادی

2 دیدگاه

  1. Avatar

    بسیار عالی وسپاس از زحماتتان

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.علامت دارها لازمند. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

برچسب ها:
پست قبلی
پست بعدی
رفتن به بالا