حمایت از خردگان

حمایت از خردگان

حمایت از خردگان

خِرَدگان یک پایگاه مردمی است که با هزینه دست اندرکاران پایگاه اداره می‌شود و همانگونه که می‌دانید هر کار فرهنگی گروهی برای کامیابی نیاز به پشتیبانی دانشی، مالی و… دارد. بیشتر نوشتارهای این پایگاه برخلاف بسیاری از تارنماها، کار نویسندگان پایگاه خردگان هستند. از این رو اداره پایگاه نیازمند زمان و هزینه است.

یکی از اهداف اصلی پایگاه خِرَدگان مقابله با ایران‌ستیزان و تجزیه‌طلبان است که متأسفانه در این حوزه کم‌کاری‌هایی از طرف نهادهای رسمی کشور صورت گرفته است. درجایی که برخی از تارنما‌ها و پایگاه‌های ایران‌ستیز دارای تن‌خواه‌های چشمگیر و پشتیبان‌های مالی نیرومند هستند ولی تارنما‌ها و پایگاه‌های همسو با ما بیشتر با هزینه شخصی اداره می‌شوند، طبیعی است که بسیاری از تارنماهای فرهنگی در میانه راه و از روی ناتوانی‌های مالی دست از کار می‌کشند.

هرچند برخی از دوستان گاهی کمک‌های شایسته‌ای به ما می‌کنند و مایه ادامه این راه می‌شوند. هرکسی به فراخور توانایی خود کمک می‌کند. دوستانی نوشتارهای ارزنده می‌نویسند و برای ما ارسال می کنند و یا دوستانی با نرم‌افزار‌های طراحی آشنایی دارد در زمینه طراحی گرافیکی به ما یاری می‌دهند.

اما اداره این پایگاه نیاز به یاری در جنبه‌های گوناگون دارد و در اینجا به چند مورد آنها اشاره می‌کنیم.

.

با رسانه‌های خود ما را در بیشتر دیده شدن نوشتارها یاری کنید

از همه عزیزانی که دارای رسانه یا صفحاتی در شبکه‌های مجازی هستند و علاقه‌مند هستند که ما را در گسترش مطالب یاری کنند، درخواست می‌کنیم با ما تماس بگیرند و ما هم برای این گرامیان به روزرسانی‌های پایگاه را ارسال می‌کنیم.

.

حمایت‌های مالی

تبلیغات

یکی از راه‌هایی که هر تارنمایی برای تقویت خود بهره می‌برد تبلیغات است. از این رو خِرَدگان پذیرای تبلیغات فرهنگی است و امیدواریم با یک همکاری سودمند به اهداف فرهنگی خود نزدیک شویم.

.

دیگر حمایت‌های مالی

گاهی برخی از بزرگواران و گرامیان، دوست دارند کمکی انجام دهند ولی زمان آن را ندارند و یا به هر دلیلی نمی‌توانند. این دوستان با کمک مالی خود، مایه ادامه نیرومندتر این راه خواهند شد.

.

چنانچه هر کدام از حمایت‌های بالا برای شما مقدور است با ما تماس بگیرید:

تماس با ما


برگه‌های همیار و همکار خِرَدگان در اینستاگرام:

=خرد و تاریخ در اینستاگرام armtin136
خردگان در اینستاگرام


کانال‌های همیار و همکار خِرَدگان در تلگرام:

کانال «ایران در قفقاز و آسیای مرکزی و آناتولی» در تلگرام کانال «داستان‌های شاهنامه فردوسی» در تلگرام
کانال خردگان در تلگرام

[notification type="notification_info"] نوشتارهای پیشنهادی [/notification]

2 نظر در “حمایت از خردگان”

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.