خانه » اخبار خردگان » کسب رتبه دوم در بهترین دانشگاه کشور

کسب رتبه دوم در بهترین دانشگاه کشور

کسب رتبه دوم در بهترین دانشگاه کشور:

کانون ایران‌شناسی دانشگاه تهران، رتبه دوم جشنواره ترنج را کسب کرد.

کسب رتبه دوم در بهترین دانشگاه کشور

تندیس ویژه جشنواره ترنج که به کانون ایران‌شناسی دانشگاه تهران اهدا شد

کانون ایران‌شناسی باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران که در سال جاری همکاری تنگاتنگی با پایگاه خِرَدگان داشت، موفق به کسب رتبه دوم جشنواره کانون‌های فرهنگی و هنری دانشگاه تهران (جشنواره ترنج) در حوزه اجتماعی شد.

جشنواره ترنج بهمن ماه امسال (١۳۹۴) در میان همه کانون‌های دانشکده‌ها و پردیس‌های وابسته به دانشگاه تهران برگزار شد و علاوه بر کانون‌های باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران، کانون‌های دانشکده‌ها و پردیس‌های مستقل و نیمه مستقل در این جشنواره شرکت کردند. کانون‌های فرهنگی در این جشنواره دستاوردهای خود را از مهر ماه سال ١۳۹۳ ارائه دادند.

برخی از دست اندرکاران کانون ایران‌شناسی، از هموندان و نویسنده‌های پایگاه خِرَدگان هستند و در این مدت، چندین فعالیت به صورت مشترک توسط کانون و پایگاه خِرَدگان برگزار شده است.

کانون ایران‌شناسی باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران، در شهریور ماه ١۳۹۳ فعالیت پویای خود را آغاز کرد و تا خرداد ١۳۹۴، مجید خالقیان دبیر کانون بود. از آن پس تا به امروز احمدرضا حسینی عهده دار دبیری کانون می‌باشد. پیش از این در اردیبهشت ماه امسال (١۳۹۴) کانون ایران‌شناسی باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران در پنجمین جشنواره ملی كانون‌های فرهنگی و هنری دانشگاه‌های كشور (جشنواره رویش) با آنکه رقیبان حاضر در جشنواره نزدیک به یک سال بیشتر دستاوردهای خود را ارائه داده بودند، توانست رتبه پنجم سراسر کشور در حوزه ایران‌شناسی و گردشگری را به دست آورد.

کسب رتبه دوم در بهترین دانشگاه کشور

احمدرضا حسینی (دبیر وقت کانون) در حال دریافت جایزه از مشاور وقت رئیس جمهور دکتر سید رضا صالحی امیری

کسب رتبه دوم در بهترین دانشگاه کشور

کسب رتبه دوم در بهترین دانشگاه کشور

همچنین نگاه کنید به:

گزارشی از فعالیت‌های مهم کانون ایران‌شناسی باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران

شرایط استفاده از نوشتار:

از آنجایی که هرگونه استفاده يا رونوشت از نوشتارها بر اساس پيمان نامه کاربري امکان پذير است، اگر قصد رونوشت از اين نوشتار را داريد، بن‌مايه آن را ياد کنيد. طبیعی است که ذکر مواردی مانند نام پدیدآور (نویسنده، گردآورنده و…)، تاریخ واپسین به روز رسانی، عنوان کامل نوشته به همراه پیوند (لینک) و همچنین ذکر تارنمای خردگان (www.kheradgan.ir) ضروری است.

برچسب ها:
پست قبلی
پست بعدی

1 دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.علامت دارها لازمند. *

*

رفتن به بالا