پاسخ به شایعات درباره خِرَدگان و برگه‌های همیار

| نویسنده: مجید خالقیان | واپسین به روزرسانی: ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ |


پاسخ به شایعات درباره خِرَدگان و برگه‌های همیار.

پاسخ به شایعات درباره خِرَدگان و برگه‌های همیار

مدتی است که جوسازی عیله پایگاه خِرَدگان به اوج خود رسیده است. ایران‌ستیزان و تجزیه طلبان با ساختن کامنت‌های جعلی از طرف برگه‌های همیار و همکار خِرَدگان در اینستاگرام و همچنین ساختن شایعات دروغین علیه پایگاه خِرَدگان به دنبال تخریب ما هستند.

این بار پای استادان گرامی دانشگاه تهران را هم وسط کشیده‌اند و شروع به جوسازی علیه استادان گرامی دانشگاه تهران هم کرده‌اند.

به صورت قاطع عرض می‌کنیم که سایت خِرَدگان و برگه‌های همیار آن از جمله «هواداران کوروش بزرگ» و «سرزمین آزادگان» به صورت کاملا مستقل اداره می‌شوند و هیچ کدام از استادان گرامی دانشگاه تهران نقشی در اداره آنها ندارند.

ایرانستیزان فرو مایه وقتی دیدند پاسخ علمی ندارند، به ساختن شایعات پرداخته‌اند. آنها با گفتن واژه‌هایی نظیر نوچه و… شروع به جوسازی علیه ما کرده‌اند. لازم به ذکر است که ما به همه اسـتادان گرامی دانشگاه احـترام می‌گذاریم اما این استادان گرامی نقشی در مدیریت کارهای ما ندارند و بدون تردید استادان گرامی هم از وجود چنین شایعاتی اطلاع ندارند.

موضوع دیگر کامنت‌های جعلی از طرف برگه‌های همیار و همکار خِرَدگان است. ایران‌ستیزان که هویت برخی از آنها آشکار شده است، شروع به انجام این کار شنیع کرده‌اند. جالب آنکه مشخص شده برخی از آنها هوادار جریان پانترکیسم هستند اما بدون هیچ ابایی به ترک‌ها توهین می‌کنند!!! این نشان می‌دهد آنها صرفا برای اهداف شوم خود فعالیت می‌کنند و برای رسیدن به این اهداف شوم حتی به ترک ها هم توهین می‌کنند!!!

پاسخ به شایعات درباره خِرَدگان و برگه‌های همیار

.

جالب آنکه ایرانستیزان هنگام جعل کامنت سوتی داده بودند. آنها اکانت هایی شبیه به اکانت برگه های ایران دوستان ساخته بودند و ابتدای نام آن یک i بیشتر گذاشته بودند و پس از گذاشتن کامنت جعلی با فتوشاپ آن i را پاک کرده بودند! اما فراموش کردند در قسمت پایینی آن i اضافی را حذف کنند و دروغشان بر ملا شد. به تصویر زیر نگاه کنید:

سوتی ایران ستیزان هنگام جعل کامنت!!

.

جریان های ایرانستیز وقتی دیدند بسیاری از هم میهنان، برگه‌های همیار خِرَدگان را به خاطر احترام به اسلام فالو می‌کنند، از طرف این برگه‌ها کامنت جعلی ساختند و به باورهای مردم مسلمان ایران توهین کردند!!

پاسخ به شایعات درباره خِرَدگان و برگه‌های همیار

پاسخ به شایعات درباره خِرَدگان و برگه‌های همیار

.

برگه های همیار خِرَدگان چندین بار تأکید کرده‌اند که این کامنت‌ها به هیچ وجه توسط آنها درج نشده است. ایران‌ستیزان همان کسانی هستند که تاریخ جعلی می سازند طبیعی است که کامنت جعلی هم می‌سازند.

نکته قابل توجه اینکه ایرانستیزان در صفحات خود تصاویر جعلی را می‌گذارند و از دنبال کننده‌هایشان می‌خواهند به برگه‌های همیار خِرَدگان فحاشی کنند!!!!


برگه‌های همیار و همکار خِرَدگان در اینستاگرام:

=خرد و تاریخ در اینستاگرام armtin136
خردگان در اینستاگرام


کانال‌های همیار و همکار خِرَدگان در تلگرام:

کانال «ایران در قفقاز و آسیای مرکزی و آناتولی» در تلگرام کانال «داستان‌های شاهنامه فردوسی» در تلگرام
کانال خردگان در تلگرام

نوشتارهای پیشنهادی

2 دیدگاه

  1. Avatar

    باعرض سلام خدمت آقای خالقیان و همکاران گرامیشون ببخشید من یه مطلب در یه وبلاگ دیدم که آدرسش رو میفرستم.

    میشه در مورد ادعا های مطرح شده پاسخ بدید لطفا با تشکر از شما

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.علامت دارها لازمند. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

برچسب ها:
پست قبلی
پست بعدی
رفتن به بالا