قوانین پایگاه خِرَدگان

قوانین پایگاه خِرَدگان

– در این پایگاه سعی می‌شود که مطالب و نوشته‌های دارای منابع معتبر و به صورت کاملا مستند قرار داده شود. از انتشار مطالب بدون سند و مدرک و ساختگی به طور قطع خودداری می‌شود.

– اکثر نوشتارها، حاصل پژوهش نویسندگان پایگاه خِرَدگان است و اگر مطالبی هم اینچنین نباشد قطعا با ذکر نام صاحب اثر در پایگاه قرار می‌گیرد.

– مطالب ارسالی کاربران در صورتی که مغایر با قوانین و پیمان نامه پایگاه خردگان نباشند، انتشار خواهند یافت.

– محتوای مطالب ارسالی کاربران لزوماً مورد تأیید خردگان نیست و پایگاه خردگان هیچ مسئولیتی برای توضیح یا پاسخگویی درباره محتوای مطالب و نوشته‌های ارسالی کاربران ندارد.

– بدون شک مطالب ارسالی کاربران راه را برای ایجاد فضای نقد، گفتگو و آشنایی با آراء و عقاید گوناگون باز می‌کند و با همین هدف، چنین امکانی در پایگاه ایجاد شده است.

 

یک پیمان میان ما و کاربران ما:

استفاده از این پایگاه و همچنین برگه‌ها و کانال‌های رسمی خردگان، دارای شرایط زیر بوده و لازم است کاربران محترم قبل از استفاده از پایگاه به این موارد توجه نمایند:

– استفاده از محتویات پایگاه (به شکل اولیه و بدون تغییر در ساختار محتوایی و ظاهری) با ذکر منبع و اهداف غیرانتفاعی و صرفاً جهت اطلاع رسانی بلامانع است.

– کلیه دیدگاه‌هایی که در بخش دیدگاه‌ها نوشته می‌شود باید متناسب و هم راستا با موضوع باشد. طبیعی است دیدگاه‌هایی که حاوی مطالب نامربوط، تهمت، توهین، ناسزا و همچنین موضوعات دین ستیزانه، قوم ستیزانه، نژاد گرایانه و مواردی از این دست باشند تأیید نمی‌شوند.

– دیدگاه‌های حاوی ادعاهای نادرست تاریخی که سند و مدرک ندارند، مصداق نشر اکاذیب می باشند و تایید نمی‌شوند.

– گذاشتن پیوند سایر تارنماها در بخش دیدگاه‌ها به عنوان تبلیغات محسوب می‌شوند و اگر قصد گذاشتن پیوند دیگر تارنماها را در بخش دیدگاه‌ها دارید، پیش از آن جهت آشنایی با تعرفه‌ها هماهنگی کنید. طبیعی است دیدگاه‌هایی که دارای پیوند به سایر تارنماها باشند و هماهنگی صورت نگرفته باشد، تایید نمی‌شوند.

– هر گونه انتشار نوشتارهای پایگاه در کتاب‌ها و مجلات (به شکل اولیه و بدون تغییر در ساختار محتوائی و ظاهری) بدون کسب اجازه کتبی از مدیریت سایت، ممنوع است.

– در صورتی که مطلبی از این سایت توسط اشخاص حقوقی و حقیقی از منبع ثالثی اخذ شده باشد، ذکر منبع اولیه ضروری است.

– در صورت انتشار هر گونه محتویات این پایگاه در مطبوعات و یا سایر تارنماهاُ تارنگارها، صفحات و کانال‌های شبکه‌های مجازی و… ذکر مواردی مانند نام پدیدآور (نویسنده، گردآورنده و…)، تاریخ واپسین به روز رسانی، عنوان کامل نوشتهُ نام پایگاه خِرَدگان و همچنین پیوند نوشتار ضروری است. اگر مطلب در طی چندین بخش منتشر می‌گردد، ذکر منبع بطور کامل در هر یک از بخش‌ها، الزامی است.

– کلیه پیوندها به سایر تارنماها و صفحات و کانال‌های شبکه‌های اجتماعی، صرفاً جهت اطلاع بوده و پایگاه خِرَدگان مسئولیتی در رابطه با محتویات آنها نخواهد داشت.

– پایگاه خِرَدگان تاکنون مجوز نشر محتویات سایت را به هیچ شخص حقوقی و یا حقیقی واگذار نکرده است. در صورت صدور مجوز لازم،‌ مراتب از طریق پایگاه به اطلاع عموم خواهد رسید.

کاربران محترم، با پذیرش کلیه شرایط فوق امکان استفاده از پایگاه و تمامی برگه‌ها و کانال‌های رسمی خردگان در شبکه‌های اجتماعی را خواهند داشت

[notification type=”notification_mark” ]

رایانامه : info@kheradgan.ir

[/notification]