شایعات بی اساس علیه سرپرست پایگاه خردگان

نويسنده: مجید خالقیان | واپسين به روزرسانی: ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ |


شایعات بی اساس علیه سرپرست پایگاه خردگان

آیا اقدامات سازماندهی شده علیه پایگاه خِرَدگان آغاز شده بود؟

مجید خالقیان

نویسنده: مجید خالقیان (سرپرست پایگاه خِرَدگان)

مواردی که در نوشتار پیش روی آمده است را قبل از این کمابیش هم در کانال تلگرامی پایگاه تلگرام ذکر کردم و هم در پاسخ به دوستان در بخش دیدگاه های سایت ، ایمیل و … بیان کرده‌ام. اما به نظرم رسید که بهتر است همه موارد را در قالب یک متن منسجم آماده کنم که پرسش‌های دوستان رفع شود.

اخیرا کانال پایگاه خِرَدگان در تلگرام را انتقال دادیم و پس از آن شاهد حجم زیادی از شایعات بی اساس علیه اینجانب بودیم.

به طوری که پانترکان، پانعرب‌ها و افراطی‌های به ظاهر مذهبی با خوشحالی فراوان اظهار کردند که مجید خالقیان (سرپرست پایگاه خردگان) به مقدسات توهین کرده و حکم جلب او صادر شده است!! ایرانستیزان به دروغ می‌گفتند به دلیل ناسزاگفتن به پیشوایان شیعه و توهین به سپاه پاسداران، مجید خالقیان تحت تعقیب است و چون این موارد را فهمیده، از روی ترس اکانت تلگرامی را حذف کرده است و ماجرای انتقال کانال هم برای این بوده که مسئولیت مشکلات را به گردن همراهان و همکاران خود بیاندازد!!! حتی برخی می‌گفتند مجید خالقیان فرار کرده است!!! برخی دیگر می گفتند احتمالا مجید خالقیان برای در امان ماندن با دستگاه امنیتی همکاری کند و دوستان و همراهان و افراد پشت‌پرده را معرفی کند!!!

البته از کسانی که علیه انسان‌های بزرگی همچون کوروش بزرگ، فردوسی بزرگ، دکتر مصدق و.. مدام دروغ پردازی می کنند، انتظار نداریم که درباره آدم کوچکی همچون مجید خالقیان دروغ نگویند!!

حتی ایرانستیزان اکانت جعلی برای اینجانب ساختند و پیام هایی را با نام من منتشر کرده اند!! بنده به هیج وجه به مقدسات توهین نکردم و حکم جلبی صادر نشده است. اساسا یکی از دلایلی که مخاطبان گرامی به پایگاه خِرَدگان اعتماد پیدا کردند، این است که ما برای همه ادیان به ویژه دین مبین اسلام احترام قائل هستیم و در راستای دوری از تنش‌های مذهبی و قومی گام برمی داریم. همیاران ما هم خودشان مستقل هستند و موضوعی که برای همه ما خوشایند است، برقراری آزادی اندیشه، گفتار و رفتار در فضای همکاری و همیاری ما می‌باشد. ایرانستیزان مانند همیشه با افسانه سازی حرف از افراد پشت پرده می‌زنند در صورتی که همه می‌دانند که پایگاه خردگان به صورت شخصی اداره می‌شود و با پشتوانه تلاش‌های بی نظیر و بدون چشم‌داشت دوستان در آماده سازی نوشتارها به کار خود ادامه می‌دهد.

این جوسازی‌ها باعث شک و تردید برخی از عزیزان میهن پرست شد که نکند آنچه ایرانستیزان می‌گویند درست باشد. این عزیزان می پرسیدند چه لزومی داشت در این شرایط کانال انتقال پیدا کند؟ چرا مجید خالقیان اکانت تلگرامی خود را حذف کرده است؟

از آنجایی که برای دوستان سوال شده است بنده توضیح میدهم و البته تحلیل قابل تامل یکی از همیاران ما درباره اقدامات سازماندهی شده علیه پایگاه خِرَدگان را در ادامه بازگو می‌کنم.

از مدت‌ها پیش برنامه داشتم که کانال خردگان را انتقال دهم چرا که مدیریت کاملی روی کانال نداشتم. دلیل این موضوع، رفیق نیم راه شدن آقای علیرضا پناهی (پوریا پارسا) بود که در اسفند 1394 ما را ترک کردند. ایران‌ستیزان طوری القا کردند که گویا در هفته‌های اخیر ایشان ما را ترک کرده اند ولی اینگونه نیست و بیش از دو سال است که ایشان با ما همکاری نمی‌کنند. آقای علیرضا پناهی فاصله مکانی دوری با بنده دارند و سازنده کانال پایگاه خردگان در تلگرام بودند و اکانت تلگرام خود را حذف کردند. گویا در آن زمان تلگرام هنوز امکان دادن اختیارات به دیگر ادمین‌ها را نداشت و بنده با دسترسی‌های اندک ادمین کانال بودم. در تمام این مدت بنده حتی نمی‌توانستم عکس پروفایل کانال را تغییر دهم، خبری هم از آقای پناهی نبود و با آنکه بوسیله پیام از ایشان درخواست کردم که به منظور درست شدن این شرایط اقدام کنند، واکنشی نشان ندادند. از همان موقع با دیگر همکاران مشورت کردم که آیا کانال را انتقال دهیم یا خیر که متاسفانه تجربه‌های نا موفقی داشتیم و هر بار خواستیم انتقال دهیم با ریزش شدید مواجه شدیم. بنابراین از آن زمان تا کنون با همین کانال نیم جان به فعالیت رسمی خود در تلگرام ادامه دادیم اما همیاران و همکارانی هم در اینستاگرام و هم در تلگرام به ما پیوستند که باعث شد که بیشتر دیده شویم. جا دارد از همه عزیزانی که ما را یاری کردند سپاس گزاری کنم.

این موارد گفته شد که تاکید شود موضوع انتقال کانال از مدت‌ها پیش مطرح بود تا اینکه اخیرا اتفاقاتی افتاد که تصمیم گرفتم اکانت تلگرام خود را حذف کنم و اتفاقا به فال نیک هم گرفتم و با خود گفتم، حال که اکانت را حذف می‌کنم، کانال را هم انتقال می‌دهم. بنابراین مطلب انتقال را گذاشتم و اکانت خود را حذف کردم.

اما چرا اکانت تلگرام خود را حذف کردم؟ مدتی بود که پیام‌های نا شناس فراوانی به من ارسال می‌شد و تعداد پیام‌ها بسیار زیاد شده بود. برخی از آنها توهین می‌کردند و برخی دیگر پیام‌های بی ربط ارسال می‌کردند. پیام‌های نا شناس آنقدر زیاد بودند که بلاک هم فایده نداشت و باز هم پیام می‌آمد و به نظرم طبیعی نبود. به نظر می‌رسید افرادی با سازماندهی خاص پیام‌های من را در گروه‌ها فوروارد می‌کردند. پیام‌هایی که ربطی به هم نداشتند را به هم ربط می‌دادند!!!

از طرفی در گروه‌هایی با افرادی که شماره آنها را نداشتم، در تماس بودیم. شاید دور از ادب بود که شماره این گرامیان را می‌گرفتم و اساسا مقدور نبود شماره تک تک اعضای گروه‌ها را درخواست کنم. اما همواره تمایل داشتم با میهن پرستان در تماس باشم‌ بنابراین بهترین راهی که به ذهنم رسید این بود که اکانتم را حذف کنم تا دیگر مزاحم نشوند و دوباره اکانتی ساختم و از کسانی که شماره آنها را دارم درخواست کردم که من را در گروه‌های میهن پرستان دوباره عضو کنند.

اما نکته آنجاست که احتمال می‌رود برنامه ریزی خاصی علیه پایگاه خردگان و بنده صورت گرفته بود. یکی از همیاران در این باره تحلیل قابل تاملی داشت. ایشان می‌گفتند ایرانستیزان با این حملات و دادن پیام‌های مکرر اتفاقا به دنبال این بودند تا من اکانتم را حذف کنم و تا بتوانند هر پیامی را به من ربط دهند. این همیار گرامی حذف اکانت توسط من را اشتباه می‌دانستند.

این تحلیل من را به فکر فرو برد چرا که بلافاصله پس از حذف اکانت به صورت سازماندهی شده در گروه‌های افراطی‌های به ظاهر مذهبی، پان‌ترک‌ها و پان‌عرب‌ها علیه من جوسازی شد. به من اطلاع دادند که ایرانستیزان سرمست و خوشحال بودند که من اکانتم را حذف کردم و گویی به هدف خود رسیدند!!

پیام‌هایی را به من منسوب کردند و انگ‌هایی مانند بی احترامی به اهل بیت به من زدند و حتی گویا در یک گروه یک اکانت جعلی با نام و تصویر من وارد شد و پس از درگیری لفظی گروه را ترک کرد!! چنین می‌نماید که از پیش در گروه‌های میهن پرستان نفوذ کرده بودند و از بحث‌هایی که در این گروه‌ها می‌شد و یا در بحث‌های خصوصی با افراد ناشناس مطرح شده بود، سوء استفاده می‌کردند؛ مواردی که مثلا من صرفا از دیگران نقل قول کرده بودم را فوروارد می‌کردند!!

همه اینها این فرضیه را به ذهن می‌آورد که گویا با برنامه‌ای سازماندهی شده به دنبال تخریب چهره بنده و پایگاه خردگان بودند.

به هر حال بنده کماکان سرپرست پایگاه خردگان هستم و به هیچ وجه مسئولیت‌ها را بر گردن دیگران نینداختم. حال که کانال انتقال پیدا کرد، به امید خدا دوستان بیشتری من را کمک می کنند.

.

پ.ن: تناقض گویی و چرخش 180 درجه‌ای عناصر ایران‌ستیز

پس از آنکه درباره شایعات روشنگری صورت گرفت، عناصر ایران‌ستیز شروع به تناقض گویی کردند. بر عکس مواضع پیشین خود گفتند مجید خالقیان برای خودش شایعه درست کرده است تا معروف شود! پیش از این می‌گفتند حکم جلب مجید خالقیان آمده است و سپس گفتند مجید خالقیان فراری شده و میخواهد همه چیز را گردن همیاران بیندازد!!! پس از آنکه صدا ضبط کردیم، گفتند از صدای مجید خالقیان مشخص است که اضطراب دارد و همین روزهاست که او را دستگیر کنند!! حالا که کاملا قضایا را توضیح دادیم و شاید از آنجایی که برنامه های آنها بر ملا شد، کلا منکر قضیه شدند و گفتند مجید خالقیان برای خودش شایعه درست کرده است!!!

تناقض گویی تا چه حد؟!! اگر من برای خودم شایعه درست کرده ام پس چرا در نظر آنها از صدای من مشخص است که اضطراب دارم؟! مگر کسی که خودش شایعه درست کند اضطراب دارد؟! اگر واقعا خطایی کرده‌ام چرا باید تا این حد شفاف همه مسائل را بگویم و خطراتی که من را تهدید می کند را بررسی کنم؟!

خدا را سپاس که ایرانستیزان تا این حد نادان هستند و همیشه این کارهایشان به نفع ما تمام می شود!

.

پ.ن 2: تناقض گویی ایرانستیزان باز هم بیشتر شد و در نوع خود جالب است. این بار هر کدام ساز خود را می زنند. عده ای به ما میگویند منافق وابسته به اسراییل. عده ای ما را ملحد و زندیق می خوانند! عده ای میگویند پان فارس نژاد پرست!! عده ای می گویند جاسوس سپاه و بسیج!! عده ای هم اکانت جعلی با نام میهن پرستانه می سازند و به ما می گویند تازی پرست!! در واقع مشخص است که دچار تناقضات شدید شدند و همین تناقضات، دروغ پردازی ناشیانه آنها را نشان می دهد. شبی که صوت را ضبظ کردم بسیار ناراحت و غمگین بودم ولی حالا خوشحالم که صوت را در همان شب ضبط کردم و باعث شد برنامه های ایرانستیزان به کلی هم بخورد و اینچنین دستپاچه شوند!! خوشبختانه ورق برگشت.

هیچ گاه تصور نمیکردم یک وبسایت که بدون هزینه خاصی درست شده و یک کانال تلگرامی که اعضای چندان زیادی ندارد، تا این میزان اثر گذار باشد.

همیشه در بحث با دوستان گلایه داشتم که با وجود زحمات ما مطالب ما کمتر دیده میشود اما حال میبینم که خوشبختانه مطالب دیده شده است و وقتی نتوانستند پاسخ علمی به مطالب دهند، شروع به حاشیه سازی و شایعه پراکنی کردند.

.

نکته: لازم به ذکر است که بنده هیچ گاه از طریق تلگرام و اینستاگرام با افراد ناشناس تماس برقرار نمیکنم. تا الان هم هیچ گاه این کار را نکردم. احتمال دارد اکانت های جعلی برای من ساخته باشند که در صورت مشاهده حتما از طریق مراجع رسمی پیگیری میکنم

20 دیدگاه

 1. میگن آقای خالقیان برای بسیج جاسوسی میکنه و هسته اصلی تجمع هفت آبان رو لو داده

  • من نمی دونم این پانترک ها قبل از اینکه شایعه بسازن یه ذره فکر میکنن ببینن، شایعه یک درصد با عقل جور در میاد یا نه!!

   مگه اصلا هفتم آبان هسته اصلی داشت که وقتی جلوی اونا رو بگیریم دیگه مردم هفتم آبان نرن پاسارگاد؟! هسته اصلی هفتم آبان ملت ایران بودند و برای همین مجبور شدند برای جلوگیری از برگزاری هفتم آبان، اتوبان ببندند و از کیلومتر ها محدودیت ایجاد کنند. با این حال هزاران میهن پرست باز هم رفتند و متاسفانه برخورد های زشت و زننده ای با آنها صورت گرفت!

   دقیقا من چه کسی رو لو دادم؟! چرا این افراد که هویت نا معلوم دارند دقیقا نمی گویند من چه کسانی رو لو دادم؟ نام آنها چه بوده؟ نقش آنها چه بوده؟ اکانت جعلی ساختن و پیام دادن و اسکیرین شات گرفتن که نشد سند

   تردید ندارم روزی فرا می رسه که هفتم آبان رو با شکوه تمام برگزار می کنیم. به دور از هراس از سرکوب و مجازات غیر قانونی

 2. خبر دارید کانال ۴۰ میلیون تورک تصویری از یک پیام منتشر کرده و نوشته سند لو رفته از همکاری سایت خردگان با رژیم؟؟؟

  • بله دوستان بهمون اطلاع دادند. به عبارتی مشخص شد که باز هم دست فرقه منحوس پانترکیسم در کار است. خواستند علیه ما شایعه درست کنند، ناخواسته خود را رسوا کردند

   فقط من نفهمدم این چطور سند بود!! تصویر از چت افراد ناشناس که هیچ ربطی به خردگان ندارند!!

   نام های نامعلوم مانند «خون خدا می جوشد» و «masiyana» دارند!!!

   اگر اینطور سند درست می شود من هم اکانتی با نام «خون ملت می جوشد» و … درست کنم درباره رئیس جمهور روسیه بگم با فرازمینی ها در ارتباط است. بعد ازش اسکیرین شات بگیرم بذارم تو کانالم و بگم نگاه کنید ما چه اطلاعاتی داریم!!!

   یک نکته جالب اینکه فقط شما در بخش دیدگاه ها این موضوع رو مطرح کردید در صورتی که ایمیل های به نسبت زیادی حاوی توهین برای بنده اومد که البته مشخص بود همه آنها جعلی بودند. به نظر می رسه پانترک ها به دنبال تضعیف روحیه ما هستند. که خدا رو شکر حیله آنها تکراری و مسخره بود.

   پیگیر هستم که در صورت امکان از راه های قانونی اقدام کنم تا جلوی حرف های خاله زنکی پانترک ها گرفته شود. متاسفانه از آنجایی که هویت جعلی دارند دقیقا نمی دونیم باید از چه کسی شکایت کنیم.

 3. سپاس از پیام های پر مهر همه دوستان. این قضایا باعث شد دوستان قدیمی یادی از ما کنند و ما را خوشحال کنند. من هم ارادتمند همه عزیزان هستم

 4. آقای خالقیان امیدوارم همیشه موفق باشید و توطئه ی بدخواهان و ایرانستیزان بی اثر گردد. زنده باد ایران. ارادتمند و دوست شما برهانی.

 5. سلام جناب خالقیان. من همیشه مطالب شما رو میخونم و باید بگم در فضای مجازی جزو بهترین ها هستید. من توضیحات شما رو برای چند تا از دوستام فرستادم و قانع شدن.
  فقط یه چیزی. ایرانستیزان میگن اگر شما وقت ضبط صدا ناراحت بودید چرا گفتید شب آرامی رو میگذرونید و میگن این تناقضه. اگه ممکنه اینم توضیح بدید

  • درود بر شما.

   اگر توجه بفرمایید بنده از واژه «آرام» استفاده کردم و نه واژه هایی مانند «خوب»، «عالی»، «خوش» و… .

   برای آنکه مخاطبان گرامی متوجه باشند که خطری بنده را تهدید نمی کند، نیاز بود چنین واژه ای به کار ببرم. پیش از آن کمی فکر کردم که از چه واژه ای استفاده کنم که به نظرم «آرام» بهترین گزنیه بود چرا که با آنکه ناراحت بودم ولی شب آرامی بود نه شب خوب

 6. اینا دیگه کین! یادشون رفته وقتی شایعه پیچید که حکم جلب آقای خالقیان اومده از خوشحالی با دمبشون گردو می‌شکستن. حالا میگن خود ادمین خردگان شایعه ساخته. بدبختا نمیدونن چی کار کنن

 7. درود بر خالقیان بزرگ و پایگاه پر افتخار خردگان. بسیجی ها بیچاره شدن از دست شما. امید ما شما هستید.

 8. به نام خدا

  نمی دانم چرا ولی انگار عادت شده برای بعضی از دوستان که به جای نقد افکار، نقد اشخاص کنند! البته دلیل آن که عجز است و کاملا قابل فهم. آنچه که هست افکار ایران دوستی است که به صورت محققانه و نه متعصبانه توسط آقای خالقیان ارائه می شود و می بایست مورد بررسی و خوانش و یا حتی نقد قرار گیرد و نه رفتار شخصی ایشان!
  حذف یک اکانت ، به نظر بنده کاملا شخصی بوده و دلیل آن به هیچ کس مربوط نمی شود اما اگر دوستانی بخواهند بهتان بزنند ،که البته در بحث مباهته هم ید طولایی دارند و از روشهای ایشان است، با آنها باید مقابله و از آنها سند خواست.
  دوستانی که می گویند ایشان تحت فشار حکومتیان قرار گرفته است اولا باید سند ارائه بدهند ثانیا گناه را بر گردن شکنجه گران بیندازند و نه شکنجه شدگان!

  آنچه مسلم است، آن است که حقیقت آشکار خواهد شد…اگر خلافی باشد، خود فروختگی باشد و غیره، نمایان می شود و اگر هم نباشد ، تشت رسوایی تهمت زنان برای چندمین بار از بام خواهد افتاد!

  من به شخصه خوشحال هستم که ایشان و کانال ایشان مورد هجوم قرار گرفته است! نه از آن جهت که ضربات روحی شدیدی به ایشان وارد می آید، خیر! بلکه از آن جهت که نشان میدهد ایشان و افکارشان و مطالب و همراهانشان خار چشم دشمنان ایران و ایران دوستان هستند.

  آرزوی موفقیت روز افزون

 9. درود
  امیدوارم هر چه سریعتر از این شرایط سخت خارج بشید و بر دشمنانتون غالب.تاریخ ما برای زنده ماندن به مردانی به سان شما نیاز داره

 10. جناب خالقیان من در دو گروه پان‌ ترک عضوم و پیام ها را میخوانم ندیدم درباره دستگیری شما حرفی بزنند. الان در یک کانال دیدم که گفته شما خودتان علیه خودتان شایعه ساختید و بعد تکذیب کردید که مشهور شوید و جلب توجه کنید.

  ببخشید اقای خالقیان اگر هنگام ضب صدا “بسیار” ناراحت بودید پس چرا چند بار خندیدید؟ خنده های شما مصنوعی بود؟ ببخشید این پرسش به ذهن من رسید نتوانستم نپرسم.

  • بنده خودم در هیچ گروه ایرانستیزی عضو نیستم. این نوشتار هم به دلیل درخواست فراوان و پرسش های فراوان تهیه کردم که در اینستاگرام و تلگرام از همیاران ما پرسیدند و به بنده انتقال دادند. خودم هم چندان تمایل نداشتم ولی برای روشنگری به نظرم لازم رسید. طبیعتا در همه گروه های تلگرام بحث بنده نیست بلکه در چند گروهی که به قول خودشان شماره و آدرس محل زندگی و کار من را دارند!

   پیام آن کانال که نوشته بود شایعات را خود ادمین خردگان درست کرده هم دیدم. خوشبختانه به نظرم نوعی عقب نشینی از جانب ایرانستیزان بود. قبل از آن سرمست بودند که مجید خالقیان فرار کرده است و همه چیز را به گردن دیگران انداخته است وقتی بنده صدا ضبط کردم و مشخص شد که فراری در کار نیست، حرفشان تغییر کرد و در کمال ناباوری یک تغییر 180 درجه در مواضعشان مشاهده کردیم!

   فکر نمی کنم کسی دوست داشته باشد علیه خودش این موارد شنیع را درست کند و درباره خطراتی که تهدیدش میکند سخن بگوید تا معروف شود!! جدا از این مگر برای کسانی که من را نمی شناسند، این موارد مهم است که پیگیری کنند؟! دقیقا من میخواستم برای چه کسانی مشهور شوم؟

   درباره خنده‌ها هم باید گفت که از خنده‌های تلخ همواره سخن گفته اند و حتی تبدیل به ضرب المثل شده است. جالب آنکه باز هم در قضیه صدا شاهد عقب نشینی ایرانستیزان بودیم. اول میگفتند لرزش صدا و خنده های تلخ که البته هر مخاطبی این را می فهمید و حالا چیز دیگر می گویند.

 11. چرا صداتون میلرزه؟

  • نمیتونم کتمان کنم که وقتی صدا را ضبط میکردم بسیار ناراحت و اندوهگین بودم. لرزش صدا هم به دلیل بغضم بود. ما بدون هیچ چشم داشتی تلاش میکنیم و با ما اینگونه برخورد میکنند!!

 12. خردگان خاری شده توی چشم ایرانستیزان. خیلی حرصشون گرفته. قبل از خردگان پاسخ ها اکثرا سطح پایین بودند

 13. واقعاً نوشتاری دور از شأن شما بود. ای کاش خودتان را سبک نمی کردید. من که دو روز گذشته در فرو‌م‌ها و گروپ‌ها بودم درباره دستگیری شما چیزی نشنیدم. بهتر هست ‌وقت خود را صرف چیزهای مهم کنید نه چیزهای خاله زنکی

 14. قضیه دیلیت اکانت رو توضیح ندادید. ایرانستیزان دست گرفتن میگن قضیه دیلیت اکانت رو نگفتن. اگر امکانش هست در این باره هم توضیح بدید

  • درود

   درباره حذف اکانت پرسش های زیادی می شود. از آنجایی که برای دوستان سوال شده توضیح میدم و البته تحلیل یکی از همیاران ما هم قابل تامل است که بازگو میکنم.

   از مدت ها پیش برنامه داشتم که کانال خردگان رو انتقال بدم چرا که مدیریت کاملی روی کانال نداشتم و که پیش از این توضیح دادم. اما به دلیل احتمال ریزش شدید از انتقال خودداری کردیم تا اینکه اخیرا اتفاقاتی افتاد که تصمیم گرفتم اکانت خود را پاک کنم و اتفاقا به فال نیک هم گرفتم و گفتم حال که دارم اکانت رو پاک می‌کنم، کانال رو هم انتقال می‌دیم.

   اما دلیل حذف اکانت. مدتی بود که پیام های نا شناس فراوانی به من ارسال میشد. تعداد پیام ها خیلی زیاد شده بود. برخی از آنها توهین میکردند و برخی دیگر پیام های بی ربط ارسال می کردند. پیام های نا شناس آنقدر زیاد بود که بلاک هم فایده نداشت و باز هم پیام می اومد.

   مدت ها پیش شناسه اکانت خود را در کانال گذاشتم اما شناسه را تغییر داده بودم.

   اما اخیرا تعداد زیادی پیام ناشناس می اومد و به نظرم طبیعی نبود. به نظر می رسید افرادی با سازماندهی خاص پیام های من رو در گروه ها فوروارد میکردند. پیام هایی که ربطی به هم نداشتند را به هم ربط میدادند!!! مواردی که مثلا نقل قول از دیگری بود از من فوروارد میکردند!!

   از طرفی در گروه هایی با افرادی که شماره آنها را نداشتم در تماس بودیم. شاید دور از ادب بود که شماره این گرامیان را میگرفتم و اساسا مقدور نبود شماره تک تک اعضای گروه ها را درخواست کنم. اما همواره تمایل داشتم با میهن پرستان در تماس باشم‌ بنابراین بهترین راهی که به ذهنم رسید این بود که اکانتم رو حذف کنم تا دیگر مزاحم نشوند و دوباره اکانتی ساختم و از کسانی که شماره آنها را دارم خواستم که من رو در گروه های میهن پرستان اضافه کنن

   اما یکی از همیاران در این باره تحلیل قابل تاملی داشت. ایشان میگفتند ایرانستیزان با این حملات اتفاقا به دنبال این بودند تا من اکانتم را حذف کنم و تا بتوانند هر پیامی را به من ربط دهند. این همیار گرامی حذف اکانت توسط من را اشتباه میدانستند.

   این تحلیل بنده را به فکر فرو برد چرا که بلافاصله پس از حذف اکانت به صورت سازماندهی شده در گروه های افراطی ها، پان ترک ها و پان عرب ها علیه من جوسازی شد. به من اطلاع دادند که ایرانستیزان سرمست و خوشحال بودند که من اکانتم رو حذف کردم و گویی به هدف خودشون رسیدند!!

   پیام هایی را به من منسوب کردند و انگ هایی مانند بی احترامی به اهل بیت به من زدند و حتی گویا در یک گروه یک اکانت جعلی با نام و تصویر من، وارد شد و پس از درگیری لفظی گروه را ترک کرد.

   همه اینها این فرضیه را به ذهن می آورد که گویا با برنامه ای سازماندهی شده به دنبال تخریب چهره بنده و پایگاه خردگان بودند.

   به هر حال بنده کماکان سرپرست پایگاه خردگان هستم و حال که کانال انتقال پیدا کرد دوستان بیشتری من رو کمک می کنند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.علامت دارها لازمند. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

برچسب ها:
پست قبلی
پست بعدی
amatör porno erotik hikaye porno Hikaye bahis siteleri Sohbet Hattı
malatya escort bayan bursa escort bayan antalya escort bayan konya escort bayan mersin escort
رفتن به بالا