شایعات بی اساس علیه سرپرست پایگاه خردگان

نویسنده: مجید خالقیان | واپسین به روزرسانی: ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ |


شایعات بی اساس علیه سرپرست پایگاه خردگان

آیا اقدامات سازماندهی شده علیه پایگاه خِرَدگان آغاز شده بود؟

مجید خالقیان

نویسنده: مجید خالقیان (سرپرست پایگاه خِرَدگان)

مواردی که در نوشتار پیش روی آمده است را قبل از این کمابیش هم در کانال تلگرامی پایگاه تلگرام ذکر کردم و هم در پاسخ به دوستان در بخش دیدگاه های سایت ، ایمیل و … بیان کرده‌ام. اما به نظرم رسید که بهتر است همه موارد را در قالب یک متن منسجم آماده کنم که پرسش‌های دوستان رفع شود.

اخیرا کانال پایگاه خِرَدگان در تلگرام را انتقال دادیم و پس از آن شاهد حجم زیادی از شایعات بی اساس علیه اینجانب بودیم.

به طوری که پانترکان، پانعرب‌ها و افراطی‌های به ظاهر مذهبی با خوشحالی فراوان اظهار کردند که مجید خالقیان (سرپرست پایگاه خردگان) به مقدسات توهین کرده و حکم جلب او صادر شده است!! ایرانستیزان به دروغ می‌گفتند به دلیل ناسزاگفتن به پیشوایان شیعه و توهین به سپاه پاسداران، مجید خالقیان تحت تعقیب است و چون این موارد را فهمیده، از روی ترس اکانت تلگرامی را حذف کرده است و ماجرای انتقال کانال هم برای این بوده که مسئولیت مشکلات را به گردن همراهان و همکاران خود بیاندازد!!! حتی برخی می‌گفتند مجید خالقیان فرار کرده است!!! برخی دیگر می گفتند احتمالا مجید خالقیان برای در امان ماندن با دستگاه امنیتی همکاری کند و دوستان و همراهان و افراد پشت‌پرده را معرفی کند!!!

البته از کسانی که علیه انسان‌های بزرگی همچون کوروش بزرگ، فردوسی بزرگ، دکتر مصدق و.. مدام دروغ پردازی می کنند، انتظار نداریم که درباره آدم کوچکی همچون مجید خالقیان دروغ نگویند!!

حتی ایرانستیزان اکانت جعلی برای اینجانب ساختند و پیام هایی را با نام من منتشر کرده اند!! بنده به هیج وجه به مقدسات توهین نکردم و حکم جلبی صادر نشده است. اساسا یکی از دلایلی که مخاطبان گرامی به پایگاه خِرَدگان اعتماد پیدا کردند، این است که ما برای همه ادیان به ویژه دین مبین اسلام احترام قائل هستیم و در راستای دوری از تنش‌های مذهبی و قومی گام برمی داریم. همیاران ما هم خودشان مستقل هستند و موضوعی که برای همه ما خوشایند است، برقراری آزادی اندیشه، گفتار و رفتار در فضای همکاری و همیاری ما می‌باشد. ایرانستیزان مانند همیشه با افسانه سازی حرف از افراد پشت پرده می‌زنند در صورتی که همه می‌دانند که پایگاه خردگان به صورت شخصی اداره می‌شود و با پشتوانه تلاش‌های بی نظیر و بدون چشم‌داشت دوستان در آماده سازی نوشتارها به کار خود ادامه می‌دهد.

این جوسازی‌ها باعث شک و تردید برخی از عزیزان میهن پرست شد که نکند آنچه ایرانستیزان می‌گویند درست باشد. این عزیزان می پرسیدند چه لزومی داشت در این شرایط کانال انتقال پیدا کند؟ چرا مجید خالقیان اکانت تلگرامی خود را حذف کرده است؟

از آنجایی که برای دوستان سوال شده است بنده توضیح میدهم و البته تحلیل قابل تامل یکی از همیاران ما درباره اقدامات سازماندهی شده علیه پایگاه خِرَدگان را در ادامه بازگو می‌کنم.

از مدت‌ها پیش برنامه داشتم که کانال خردگان را انتقال دهم چرا که مدیریت کاملی روی کانال نداشتم. دلیل این موضوع، رفیق نیم راه شدن آقای علیرضا پناهی (پوریا پارسا) بود که در اسفند ۱۳۹۴ ما را ترک کردند. ایران‌ستیزان طوری القا کردند که گویا در هفته‌های اخیر ایشان ما را ترک کرده اند ولی اینگونه نیست و بیش از دو سال است که ایشان با ما همکاری نمی‌کنند. آقای علیرضا پناهی فاصله مکانی دوری با بنده دارند و سازنده کانال پایگاه خردگان در تلگرام بودند و اکانت تلگرام خود را حذف کردند. گویا در آن زمان تلگرام هنوز امکان دادن اختیارات به دیگر ادمین‌ها را نداشت و بنده با دسترسی‌های اندک ادمین کانال بودم. در تمام این مدت بنده حتی نمی‌توانستم عکس پروفایل کانال را تغییر دهم، خبری هم از آقای پناهی نبود و با آنکه بوسیله پیام از ایشان درخواست کردم که به منظور درست شدن این شرایط اقدام کنند، واکنشی نشان ندادند. از همان موقع با دیگر همکاران مشورت کردم که آیا کانال را انتقال دهیم یا خیر که متاسفانه تجربه‌های نا موفقی داشتیم و هر بار خواستیم انتقال دهیم با ریزش شدید مواجه شدیم. بنابراین از آن زمان تا کنون با همین کانال نیم جان به فعالیت رسمی خود در تلگرام ادامه دادیم اما همیاران و همکارانی هم در اینستاگرام و هم در تلگرام به ما پیوستند که باعث شد که بیشتر دیده شویم. جا دارد از همه عزیزانی که ما را یاری کردند سپاس گزاری کنم.

این موارد گفته شد که تاکید شود موضوع انتقال کانال از مدت‌ها پیش مطرح بود تا اینکه اخیرا اتفاقاتی افتاد که تصمیم گرفتم اکانت تلگرام خود را حذف کنم و اتفاقا به فال نیک هم گرفتم و با خود گفتم، حال که اکانت را حذف می‌کنم، کانال را هم انتقال می‌دهم. بنابراین مطلب انتقال را گذاشتم و اکانت خود را حذف کردم.

اما چرا اکانت تلگرام خود را حذف کردم؟ مدتی بود که پیام‌های نا شناس فراوانی به من ارسال می‌شد و تعداد پیام‌ها بسیار زیاد شده بود. برخی از آنها توهین می‌کردند و برخی دیگر پیام‌های بی ربط ارسال می‌کردند. پیام‌های نا شناس آنقدر زیاد بودند که بلاک هم فایده نداشت و باز هم پیام می‌آمد و به نظرم طبیعی نبود. به نظر می‌رسید افرادی با سازماندهی خاص پیام‌های من را در گروه‌ها فوروارد می‌کردند. پیام‌هایی که ربطی به هم نداشتند را به هم ربط می‌دادند!!!

از طرفی در گروه‌هایی با افرادی که شماره آنها را نداشتم، در تماس بودیم. شاید دور از ادب بود که شماره این گرامیان را می‌گرفتم و اساسا مقدور نبود شماره تک تک اعضای گروه‌ها را درخواست کنم. اما همواره تمایل داشتم با میهن پرستان در تماس باشم‌ بنابراین بهترین راهی که به ذهنم رسید این بود که اکانتم را حذف کنم تا دیگر مزاحم نشوند و دوباره اکانتی ساختم و از کسانی که شماره آنها را دارم درخواست کردم که من را در گروه‌های میهن پرستان دوباره عضو کنند.

اما نکته آنجاست که احتمال می‌رود برنامه ریزی خاصی علیه پایگاه خردگان و بنده صورت گرفته بود. یکی از همیاران در این باره تحلیل قابل تاملی داشت. ایشان می‌گفتند ایرانستیزان با این حملات و دادن پیام‌های مکرر اتفاقا به دنبال این بودند تا من اکانتم را حذف کنم و تا بتوانند هر پیامی را به من ربط دهند. این همیار گرامی حذف اکانت توسط من را اشتباه می‌دانستند.

این تحلیل من را به فکر فرو برد چرا که بلافاصله پس از حذف اکانت به صورت سازماندهی شده در گروه‌های افراطی‌های به ظاهر مذهبی، پان‌ترک‌ها و پان‌عرب‌ها علیه من جوسازی شد. به من اطلاع دادند که ایرانستیزان سرمست و خوشحال بودند که من اکانتم را حذف کردم و گویی به هدف خود رسیدند!!

پیام‌هایی را به من منسوب کردند و انگ‌هایی مانند بی احترامی به اهل بیت به من زدند و حتی گویا در یک گروه یک اکانت جعلی با نام و تصویر من وارد شد و پس از درگیری لفظی گروه را ترک کرد!! چنین می‌نماید که از پیش در گروه‌های میهن پرستان نفوذ کرده بودند و از بحث‌هایی که در این گروه‌ها می‌شد و یا در بحث‌های خصوصی با افراد ناشناس مطرح شده بود، سوء استفاده می‌کردند؛ مواردی که مثلا من صرفا از دیگران نقل قول کرده بودم را فوروارد می‌کردند!!

همه اینها این فرضیه را به ذهن می‌آورد که گویا با برنامه‌ای سازماندهی شده به دنبال تخریب چهره بنده و پایگاه خردگان بودند.

به هر حال بنده کماکان سرپرست پایگاه خردگان هستم و به هیچ وجه مسئولیت‌ها را بر گردن دیگران نینداختم. حال که کانال انتقال پیدا کرد، به امید خدا دوستان بیشتری من را کمک می کنند.

.

پ.ن: تناقض گویی و چرخش ۱۸۰ درجه‌ای عناصر ایران‌ستیز

پس از آنکه درباره شایعات روشنگری صورت گرفت، عناصر ایران‌ستیز شروع به تناقض گویی کردند. بر عکس مواضع پیشین خود گفتند مجید خالقیان برای خودش شایعه درست کرده است تا معروف شود! پیش از این می‌گفتند حکم جلب مجید خالقیان آمده است و سپس گفتند مجید خالقیان فراری شده و میخواهد همه چیز را گردن همیاران بیندازد!!! پس از آنکه صدا ضبط کردیم، گفتند از صدای مجید خالقیان مشخص است که اضطراب دارد و همین روزهاست که او را دستگیر کنند!! حالا که کاملا قضایا را توضیح دادیم و شاید از آنجایی که برنامه های آنها بر ملا شد، کلا منکر قضیه شدند و گفتند مجید خالقیان برای خودش شایعه درست کرده است!!!

تناقض گویی تا چه حد؟!! اگر من برای خودم شایعه درست کرده ام پس چرا در نظر آنها از صدای من مشخص است که اضطراب دارم؟! مگر کسی که خودش شایعه درست کند اضطراب دارد؟! اگر واقعا خطایی کرده‌ام چرا باید تا این حد شفاف همه مسائل را بگویم و خطراتی که من را تهدید می کند را بررسی کنم؟!

خدا را سپاس که ایرانستیزان تا این حد نادان هستند و همیشه این کارهایشان به نفع ما تمام می شود!

.

پ.ن ۲: تناقض گویی ایرانستیزان باز هم بیشتر شد و در نوع خود جالب است. این بار هر کدام ساز خود را می زنند. عده ای به ما میگویند منافق وابسته به اسراییل. عده ای ما را ملحد و زندیق می خوانند! عده ای میگویند پان فارس نژاد پرست!! عده ای می گویند جاسوس سپاه و بسیج!! عده ای هم اکانت جعلی با نام میهن پرستانه می سازند و به ما می گویند تازی پرست!! در واقع مشخص است که دچار تناقضات شدید شدند و همین تناقضات، دروغ پردازی ناشیانه آنها را نشان می دهد. شبی که صوت را ضبظ کردم بسیار ناراحت و غمگین بودم ولی حالا خوشحالم که صوت را در همان شب ضبط کردم و باعث شد برنامه های ایرانستیزان به کلی هم بخورد و اینچنین دستپاچه شوندقشمه ٧یط اقدام کنند، واکوwد که گ گویودم ولی ح=le="text-align: juorاfy;">خدا را سپاس که ایرانستیزان تا این حد نادان هستند و همیشه این کارهایشان به نفع ما تمام می شود!

ی تاج و تخت؟! (Game of thrones)" rel="bookmsیع sگیٯs7%pan>

میaoز ه دعرو.fffff;">.<دا sیrط کs1uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

.می زنند. عدp>ی /=,F claso-- Date4%/6-h7ysیrط کs1uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

خدا را سپاس که ایرانده کs7%pan> .<دا sود ; ;">این موhf

uuuuutextebfffff;">.<دا sا sود ; ;">این مو.فق وابستa.-اب;g کtرانست مو.ی .40?hشه این کارهایشان به نفع ما تمام می شود!

کشف کتp می کٴایعات بی اساس%d9%87%d8%aef%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d9%86%d9%82%d8%b4-%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d9%Fی%d8%b1eb/ ی اساس%d9nt">

< زمان تا کنوشان 8"ایشا کنه-م راna=5a hP اکان کنه6-po%84%db%8c-%d8%af%d8%b4%db%8c-ان مشخص be tec 4b4%db%8c- ign: justi%teا دیگر مزاحم نشوند و دوباره اکانتی سp> t.n s iرسید افب دwcود beCtextebfffff;">.isbn تا بتوانند هر پیامی را به من ربط دهند. این همیار گرامی حذف اکانelass="widgetna-%d8%a%تا kو فمرنۈس./ ربط د/"https://kheradgan.in.یc.jT}uuuuuuuuu

ف 5)رامی ح8>ف 5)رامی ح8>ف 5)رامی ح8>ف 5)رامی ح8>ف 5)رامی ح8>ف 5)رامی- posmeبط اn>< زمان تا کنوشان 8"ایشا کنه-م راna=5a hP اکان کنه6-po%84%db%8c-%d8%af%d8%b4%db%8c-ان مشخص be te‌ها پیشsa4%/6pe="cر %87sa4%/6pe="uuuuuuuuu

dl

<:Bc8.te‌ها ا ااi)2ی دهد. ااi)ون خودش play: inline-block_thg" alt="؇ا ا ااi)2ی دهد. ااi)ون خودش play: inline-block_thg" u

elass="widgetna-%d8%lدر ytec 4b4%db%8c- ign: justi%teا دیگر مزاحم نشون؄یc.یc.ین ت؆ برانویسنده:3اi)2ن | .<د پیار ٳeمی- posme؆alه ایشان با ما همکاری نgkدندt_/ملا قضfiا قراlpکنم؟!"نتقال د+bاماح؅احالم که صوت را در همان شrk ign: justi%teا ن؄یc.d8%b1%d8%b3'ایگ8/i8/i8/i= هماات ریه kا-ده ای 7jT}uuuuuuuuا بنده دارند و سازنده کeرد که گle="text-aligeرد که گle="text-aligeرد که گle=تلگرee 86-%d9%85.سی ک"hoمی- posm7د برنامه های ایآن ز- ره ف اازنده ت را دنال پwrite( 'درجه‌ای عنابه امی)uuuuuuuu

ف 5)writeررسی کنم؟!ی posme؆alه ایشان با ما همکاری/ ما همکاری/ ما همکاری/ ما همکاna=5a hrودند و ei 8i)وisفع)ان iری/>t iری/>t3ed3_ند «ایذه» در جشنواره های بین المللی ah ; ;">اtمللایذه» در جشنواره های بین المللی ah ; ;">اtمللایذه» در جشنواره های بین الممCo الملٳts-.ی عنابه اprgمکاریa87sa4%/6pe="uuuuuuuuu

dط اna=5a hrن >uuuuutextebfffff;">.<دا sا sود ; ;">این مو.فق وابستa.-اب;g کtرانست مو.ی pت d tify;-۰۱-زمParams =; ;">ایکtرانست مو.ی vcیn styleont-size: 8n styleont-sscopeont-s8%d8%a م هschema.org/P.onلیت .ی fnfont-size: 8pt;">< 12pt;">شایعات بی اساس علیه سرپرست پایجاست ڱانس کرده را انتقال داalignn style= را انتقال دttps://جان ابستٸfffff;">.<دا s ntentsingl"> span s ۰ فدا s ;">این موsingl"span> های type="text/trong>0px) 115e= ن موhf ا؇-cdn.ry --> id="' + ad.idi ds

هyle="fontle="fo style="fontا sوایذid="' + ad.idi ds8/04/majid-ps://kheradا" /> d.getEگان d.getEگان ;!( f مزاحن جوسازی‌ها باعث شکlaso-- Datده ای هم اکاتp می زهواا hts://khCategory --> tyle="fontا sوایذid="' + ad.idi ds8/04/majid-ps://kheradا" />

, https://kherad hts://kheradوا hts://kherا hts://kheradا" />

8/04/majid-ps://kheradا" /> tent/uplan1-150x15b%8c%d8%a7>شادبset="https://kheradl/--> 72018/04/maji2' + ~~( M://khes://khera6id-%a7%d9%86/">شادباش جشن مهرگان

s="="text/trp lass="d' )[ 0 ], s = -->8ps://kherad , https://kherad https://kherad c.یc.یc.یc.یc.یc.یc.7s10/atده -ی هم اک؇بی160 الفاظ a=5a hr8%b1%d8%b3%ر ه می‌زت من
, https://kherad hts://kheradوا hts://kherا hts://kheradا" /> t/uplan1-150x15b%8c%d8%a7>شادبset="https://kheradl/--> 72018/04/maji2' + ~~( M://khes://khera6id-%a7%d9%86/">شادباش جشن مهرگانs=" پایبa=5a hr8%b1%d8%b3%ر ه می‌زت من
8/04/majid-ps://kheradا" /> tenfرگان< var ad 160, heightnfرگان گان 8ightnf, heightnfs="="text/trp lass="d' )[ 0 ], s = -->8ps://kherad , https://kherad https://kherad c.یc.یc.یc.یc.یc.یc.7s09لی سرپر؇بی160 الفاظ می‴sینت ت مزاح٨ال د+ر ودویی ب توضی؟=" پایمی‴sینت ت مزاح٨ال د+ر ودویی ب توضی؟="/> , https://kherad hts://kheradوا hts://kherا hts://kheradا" /> fرگان< var ad 160, heightnfرگان گان 8ightnf, heightnfs=" پایمی‴sینت ت مزاح٨ال د+ر ودویی ب توضی؟="' )[ 0 ], s ="' + ad.idi ds ;!( fمی‴sینت ت مزاح٨ال د+ر ودویی ب توضی؟واا hts://khCategory --> tyle="fontا sوایذid="' + ad.idi ds8/04/majid-ps://kheradا" /> ten2ن مهs://khera8 t/uplan1-15b2, height3> _thumbnaafرگان8ps://kherad , https://kherad https://kherad c.یc.یc.یc.یc.یc.یc.7s08/m. سرپر؇بی160 الفاظ ct' ) a=5uuuu ا پان تیم ms[ ad.id ] ct' ) a=5uuuu ا پان تیم ms[ /> , https://kherad hts://kheradوا hts://kherا hts://kheradا" /> 2ن مهs://khera8 t/uplan1-15b2, height3> _thumbnaafرگان8/04/majid-ps://kheradا" /> a< v1/uploa86-%d9هs://khera487%d8%ost_th%85%d9%87%d8%

018/04/maji2' + ~~8

a< v1/uploa86-%d9هs://khera487%d8%ost_th%85%d9%87%d8%

018/04/maji2' + ~~8

;!( fان ت را احال٧ه خردگان ب اد؅جیتیز؂د بگین واا hts://khCategory --> tyle="fontا sو//kherا ا sوCategory -- sali d --text فرون الملل 0 ]x_innern styl_box ها الملل news_0 ]xنابه %b1%d9%be%kheradga المللیli%d9%bliخالق-173ده کesingl"_القی hts: %b1%d9%be%khera-173ده کee%khera-b3%dی hts:18/04/majid-kha%khera-n styl vcیa%khera-n مشی hts:18یc.یc.یcse ure.grn مشبا مش/687a8f562a21339808e6fbe275ec5281?s=47&d=iderai.&r=gادیم 7پس از 7فاظA مشتان ر مش مش-47یc -n مش یc -n مش-47 فع شوphoto مش-7-%d8%b3M/> hts:18/ابستerad hts://گاه خرد styl-القی hts:s://گاه خر ;!( f-->8ps:ا سشده /ابستerad18/04/majid-khaleghian1-30x3تerad18/04/majid-kha%khera-ads/2a%kheraads/dan>

8/04/majid-ps://khn1-30x3تeradn1-30x3تeradn04/majid-khaleghian1-30x3تerad/04/majid-kha%khera-/#comments">s://khnp>بط انه تجری هم اکانت جعٌ بهمی زنن%aa%d9%Fی؇ بسی می‌ث ش کن باکندا هٌهاییd8%b1تeradn1-30x3تeradn04/majid-khaleghian1-30x3تerad/04/majid-khrepl75w,;">.<دا sا ا' )['nofollow'مللa%khera-repl7-link'ن" wi'://khera-173' dan>-القd9%b173دdan>- d9%b17 dan>-belowe="">م%be%khera-173دdan>-responde="">م%brespondفria-lab )['دن همراا س'>دن ه؆وتeradn1-30x3تern1-30x3۲li%d9%bliخالق-1734ه کesingl"_القی hts: %b1%d9%be%khera-1734ه کee%khera-b3%dی hts:18/04/majid-kha%khera-n styl vcیa%khera-n مشی hts:18یc.یc.یc.یc.یc.یc.یc.7s01/photo_.7-01-26_22-51-18ان (سادیم 7پس از 7فاظ را انتقال داان ر مش مش-47 یc -n مش یc -n مش-47 فع شوphoto3M/> hts:18/ابستerad hts://گاه خرد styl-القی hts:s://گاه خر ;!( f-->8ps:ان" wi'گرامی .یc.'' )['external nofollow'مللurl'= را انتقال دttpsشده /ابستerad18/04/majid-khaleghian1-30x3تerad18/04/majid-kha%khera-ads/2a%kheraads/dan>

8/04/majid-ps://khn1-30x3تeradn1-30x3تeradn04/majid-khaleghian1-30x3تerad/04/majid-kha%khera-/#comments">s://khnp>؅یخ٧uuuuuuن سب دwcوغ پرد درست و ماجر هد کردم uuuuuuuu n s is ۱۳ضیه d9%Fیان; ;">؆،د کردم/stron_نl/--> بن؈ا>.<؇ا پی اna اسی؇!! زمان د؅ی‌هایاز اکندی می‌ث شa hr8%bستیی .4 نتماا ب ا ب%b3%d8%ap styط ؇%86%d9د کاز اکند رهاۧ"textن بی می‌ث کاز اکندuuuuت مزاح٨ گفتند َدگان ر پرسج٨ گمیدند و ا sوtه ربط اuuا پناهی >ی تاج ٱسیج!! ی به من ارtyle= به م ه دعدن" 2n>< حد شفاف ن هستم-%d9قیاٱ ودویا هٌهایید. نتم پیاs/م 2d9دن آuن نادن uر دیده م-%d9قۆuuuuuuuuuuuuuuuuیاٱ ودویی ب ا هٌهاییدaso-- D" 2n>ند ترادasd9D" 2n>ند ترادaی‌ها باعث ش از عیزان میایی که .<دا sا ا' )['nofollow'مللa%khera-repl7-link'ن" wi'://khera-1734' dan>-القd9%b1734dan>- d9%b17 dan>-belowe="">م%be%khera-1734dan>-responde="">م%brespondفria-lab )['دن همراارا انتقال د'>دن ه؆وتeradn1-30x3تern1-30x3ntent://khera-## ۰ ntent./hildren ۰ ntent://khera-## ۰ ">۲li%d9%bliخالق-1729ه کesingl"_القی hts: %b1%d9%be%khera-1729ه کee%khera-b3%dی hts:18/04/majid-kha%khera-n styl vcیa%khera-n مشی hts:18یc.یc.یcse ure.grn مشبا مش/687a8f562a21339808e6fbe275ec5281?s=47&d=iderai.&r=gادیم 7پس از 7فاظA مشتان ر مش مش-47یc -n مش یc -n مش-47 فع شوphoto مش-7-%d8%b3M/> hts:18/ابستerad hts://گاه خرد styl-القی hts:s://گاه خر ;!( f-->8ps:ا سشده /ابستerad18/04/majid-khaleghian1-30x3تerad18/04/majid-kha%khera-ads/2a%kheraads/dan>

8/04/majid-ps://khn1-30x3تeradn1-30x3تeradn04/majid-khaleghian1-30x3تerad/04/majid-kha%khera-/#comments">s://khnp>فتران م2d9ان iر۴۰ اuuده 5a hrرد fy;">پس %aa؅ج ولکی از ٢نچه ایرا ۅکارs is,uuuuuۄ مدتی‌زدر اینس=* وhgضایا را ب ژع خ%b1تeradn1-30x3تeradn04/majid-khaleghian1-30x3تerad/04/majid-khrepl75w,;">.<دا sا ا' )['nofollow'مللa%khera-repl7-link'ن" wi'://khera-1729' dan>-القd9%b1729dan>- d9%b17 dan>-belowe="">م%be%khera-1729dan>-responde="">م%brespondفria-lab )['دن همراا س'>دن ه؆وتeradn1-30x3تern1-30x3۲li%d9%bliخالق-1733ه کesingl"_القی hts: %b1%d9%be%khera-1733ه کee%khera-b3%dی hts:18/04/majid-kha%khera-n styl vcیa%khera-n مشی hts:18یc.یc.یc.یc.یc.یc.یc.7s01/photo_.7-01-26_22-51-18ان (سادیم 7پس از 7فاظ را انتقال داان ر مش مش-47 یc -n مش یc -n مش-47 فع شوphoto3M/> hts:18/ابستerad hts://گاه خرد styl-القی hts:s://گاه خر ;!( f-->8ps:ان" wi'گرامی .یc.'' )['external nofollow'مللurl'= را انتقال دttpsشده /ابستerad18/04/majid-khaleghian1-30x3تerad18/04/majid-kha%khera-ads/2a%kheraads/dan>

8/04/majid-ps://khn1-30x3تeradn1-30x3تeradn04/majid-khaleghian1-30x3تerad/04/majid-kha%khera-/#comments">s://khnp>ست yle="t اگر می ادگان هستم و بخی yl7%pan> .40p>پس مجۯا بws/م 2d9%81-%da%a9%d8دن 4%db%دند تا منکر قضۆ دیده سازن>so-- Daبرنامادن u

<دام چجکاد» «masiyana رایده ن هست٧.jT}uuu="text ربسیاد ناداه بزنند. عد شکlaso-- D«d9%8/p>uuuuم چجکاد» … بسیار مکرده‌امئ هجڅ آ%8c%dنن%aندگاهر /م 2ر پب ست تاan> ه‷7- sگاده اهمیs"text و اک د%b3%d8اهذ=*iج ٪یی ان iر!-- postگاا اms9دی هn>ند دان ه تماان ما ن هست وله من okmsیعجر هوندٯف خ مi0ٮاقود بیاتند از stify;">ار ی کم نوعق نیم راه شدند اینه خردگuuuuu د ک ولۧ تماره عنت جعٌ:>م ه uuروع بی نمی0p><اعث شڪوضیحدگuuuاملیم ms9وغ پرد داو را دستگ۶ ت هdن٭ه کمه: juorاf.ین مدام یاtexte را ٧ن دوبر ن رب باع!! حاون زمان1%d8%b3%d8یه شدات بی اساس%کید شوtrong> .<دا sا ا' )['nofollow'مللa%khera-repl7-link'ن" wi'://khera-1733' dan>-القd9%b1733dan>- d9%b17 dan>-belowe="">م%be%khera-1733dan>-responde="">م%brespondفria-lab )['دن همراارا انتقال د'>دن ه؆وتeradn1-30x3تern1-30x3ntent://khera-## ۰ ntent./hildren ۰ ntent://khera-## ۰ ">۲li%d9%bliخالق-1728ه کesingl"_القی hts: %b1%d9%be%khera-1728ه کee%khera-b3%dی hts:18/04/majid-kha%khera-n styl vcیa%khera-n مشی hts:18یc.یc.یc.یc.یc.یc.یc.7s01/photo_.7-01-26_22-51-18ان (سادیم 7پس از 7فاظ را انتقال داان ر مش مش-47 یc -n مش یc -n مش-47 فع شوphoto3M/> hts:18/ابستerad hts://گاه خرد styl-القی hts:s://گاه خر ;!( f-->8ps:ان" wi'گرامی .یc.'' )['external nofollow'مللurl'= را انتقال دttpsشده /ابستerad18/04/majid-khaleghian1-30x3تerad18/04/majid-kha%khera-ads/2a%kheraads/dan>

8/04/majid-ps://khn1-30x3تeradn1-30x3تeradn04/majid-khaleghian1-30x3تerad/04/majid-kha%khera-/#comments">s://khnp>ند، به تن-- Daبرنؾ اس yle="t اگرلا من ملحد t_thumbnail/--e="t اگر د ا ک ولۧ‌هار م بام کنبر گردٌمb:>می بزننم 2d شم وه‌ها فوریه ش؇%b1تeradn1-30x3تeradn04/majid-khaleghian1-30x3تerad/04/majid-khrepl75w,;">.<دا sا ا' )['nofollow'مللa%khera-repl7-link'ن" wi'://khera-1728' dan>-القd9%b1728dan>- d9%b17 dan>-belowe="">م%be%khera-1728dan>-responde="">م%brespondفria-lab )['دن همراارا انتقال د'>دن ه؆وتeradn1-30x3تern1-30x3ntent://khera-## ۰ s://khn1ol"اkheradالملل navig>اtga الملداه خردفعal oldere%kheradga المللان" width="450" height="450" srcset="https://kheradgan.ir/wp-content/uploads/2018/04/majid-khaleghian1.jpg 450w, https://kheradgan.ir/wp-content/uploads/2018/04/majid-khaleghian1-150x150.jpg 150w, httpsa%khera-pp> <1s://kheras" >ود بی ود بیاگر کنu ددی ا' )["nofollow"%d9%beancel-a%khera-repl7-link را /%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%B3-%D8%B9%D, httDB%8C%DeradgaD8%B3%D8%B1%DerBE%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%D8%AE%D8%B1%D8%AF%DA%AF%D8%A7%Dhttps#respondکtرانست م ؆83"">۲form a c.یc.یc.یc.kherad .php" adsho9%b "%d9%be%kheraform ajid-kha%khera-form ستٸ04/majid-kha%khera-notes>0px) 125 fآcبسۆد اینف خ ٢نچه ۆuuuuuuدا.عماتش دی در ب٧:>میب;g ajid-khrequird *انال tegoود بی <;g ajid-khrequird *انالinput%d9%bn styleopt;"%bn styleo8%d8%auuuu" valu8%aiz8%a22فria-requirdk'true'M/> نیمajid-kha%khera-form-email input-hیی <;g ajid-khrequird *انالinput%d9%bemailtopt;"%bemailto8%d8%auuuu" valu8%aiz8%a22فria-requirdk'true'M/> نیمajid-kha%khera-form-url input-hیinput%d9%burleopt;"%burleo8%d8%auuuu" valu8%aiz8%a22/> نیمajid-khaptch_blockسکنajid-khaptch_b3%d aptch_math_a s= -->8pinput%d9%baptch_input_78ajid-khaptch_input%aptch_bp_e%kheradgo8%d8%auuuu" اe%kplet8%aoff" pt;"%beptch_number" valu8%amaxlengم 2iz8%a2فria-requirdk"true" requirdkhrequird teررسی کن0px) 1:0;نستinline; ربط ا 12px;دی: 40px;/> a hrن ->8p<کنajid-khaptch_کن"> −  a hrن ->8p<کنajid-khaptch_کن">2 a hrن ->8p<کنajid-khaptch_کن"> =  a hrن ->8p<کنajid-khaptch_کن">1 a hrن ->8pinput%8%d8%a idden" pt;"%beptch_time3Mvalu8%a1571405853 M/> , httpinput%8%d8%a idden" pt;"%beptch_form valu8%abp_e%kheradgo/> , httکنajid-khaptch_' )oad_bux) n_b3%d ide-if-no-js= -->8p 8p کنajid-khaptch_' )oad_bux) ndashi.sdashi.s-pت "> a hrن ->8انال نال نمajid-khform-submit">input%pt;"%bsubmit"o8%d8%asubmit"od9%bsubmit"o کesubmit"ovalu8%aجاست ڱود بیgo/> input%8%d8%' idden'%pt;"%a%khera_ _ID'ovalu8%'17 'od9%a%khera_ _ID'o/یinput%8%d8%' idden'%pt;"%a%khera_ arent'od9%a%khera_ arent'ovalu8%'0'o/ی نمکtرانست م نمکtرانست م ن->8اform ">۲ tegoه=* وhg؈ ماد ه ی >۪ جعد ؇شiاdاحالیان آمده ابخو.ان" width="450"nkisadsبprivacyd8%a%تا kو ف' )["nofollow openق و ت stifشروع چuuن دان ه تقود بیاتuuuu خna=5a hrشiست کا ب؆و. ن-> -->8p -<%b1%d9%bpan>-->8p کنajid-khheadingss="widuuuuت:ada hr8p ; ;" -->8p -<%b1% موsingl"span>

018/04/majajid-khaش جشن مهرگانs="' )["nuuu"fه خردگان ب ص اس1uuuکه <و تuت مزاuuuکنajid-khads/