شایعات بی اساس علیه سرپرست پایگاه خردگان

نویسنده: مجید خالقیان | واپسین به روزرسانی: ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ |


شایعات بی اساس علیه سرپرست پایگاه خردگان

آیا اقدامات سازماندهی شده علیه پایگاه خِرَدگان آغاز شده بود؟

مجید خالقیان

نویسنده: مجید خالقیان (سرپرست پایگاه خِرَدگان)

مواردی که در نوشتار پیش روی آمده است را قبل از این کمابیش هم در کانال تلگرامی پایگاه تلگرام ذکر کردم و هم در پاسخ به دوستان در بخش دیدگاه های سایت ، ایمیل و … بیان کرده‌ام. اما به نظرم رسید که بهتر است همه موارد را در قالب یک متن منسجم آماده کنم که پرسش‌های دوستان رفع شود.

اخیرا کانال پایگاه خِرَدگان در تلگرام را انتقال دادیم و پس از آن شاهد حجم زیادی از شایعات بی اساس علیه اینجانب بودیم.

به طوری که پانترکان، پانعرب‌ها و افراطی‌های به ظاهر مذهبی با خوشحالی فراوان اظهار کردند که مجید خالقیان (سرپرست پایگاه خردگان) به مقدسات توهین کرده و حکم جلب او صادر شده است!! ایرانستیزان به دروغ می‌گفتند به دلیل ناسزاگفتن به پیشوایان شیعه و توهین به سپاه پاسداران، مجید خالقیان تحت تعقیب است و چون این موارد را فهمیده، از روی ترس اکانت تلگرامی را حذف کرده است و ماجرای انتقال کانال هم برای این بوده که مسئولیت مشکلات را به گردن همراهان و همکاران خود بیاندازد!!! حتی برخی می‌گفتند مجید خالقیان فرار کرده است!!! برخی دیگر می گفتند احتمالا مجید خالقیان برای در امان ماندن با دستگاه امنیتی همکاری کند و دوستان و همراهان و افراد پشت‌پرده را معرفی کند!!!

البته از کسانی که علیه انسان‌های بزرگی همچون کوروش بزرگ، فردوسی بزرگ، دکتر مصدق و.. مدام دروغ پردازی می کنند، انتظار نداریم که درباره آدم کوچکی همچون مجید خالقیان دروغ نگویند!!

حتی ایرانستیزان اکانت جعلی برای اینجانب ساختند و پیام هایی را با نام من منتشر کرده اند!! بنده به هیج وجه به مقدسات توهین نکردم و حکم جلبی صادر نشده است. اساسا یکی از دلایلی که مخاطبان گرامی به پایگاه خِرَدگان اعتماد پیدا کردند، این است که ما برای همه ادیان به ویژه دین مبین اسلام احترام قائل هستیم و در راستای دوری از تنش‌های مذهبی و قومی گام برمی داریم. همیاران ما هم خودشان مستقل هستند و موضوعی که برای همه ما خوشایند است، برقراری آزادی اندیشه، گفتار و رفتار در فضای همکاری و همیاری ما می‌باشد. ایرانستیزان مانند همیشه با افسانه سازی حرف از افراد پشت پرده می‌زنند در صورتی که همه می‌دانند که پایگاه خردگان به صورت شخصی اداره می‌شود و با پشتوانه تلاش‌های بی نظیر و بدون چشم‌داشت دوستان در آماده سازی نوشتارها به کار خود ادامه می‌دهد.

این جوسازی‌ها باعث شک و تردید برخی از عزیزان میهن پرست شد که نکند آنچه ایرانستیزان می‌گویند درست باشد. این عزیزان می پرسیدند چه لزومی داشت در این شرایط کانال انتقال پیدا کند؟ چرا مجید خالقیان اکانت تلگرامی خود را حذف کرده است؟

از آنجایی که برای دوستان سوال شده است بنده توضیح میدهم و البته تحلیل قابل تامل یکی از همیاران ما درباره اقدامات سازماندهی شده علیه پایگاه خِرَدگان را در ادامه بازگو می‌کنم.

از مدت‌ها پیش برنامه داشتم که کانال خردگان را انتقال دهم چرا که مدیریت کاملی روی کانال نداشتم. دلیل این موضوع، رفیق نیم راه شدن آقای علیرضا پناهی (پوریا پارسا) بود که در اسفند ۱۳۹۴ ما را ترک کردند. ایران‌ستیزان طوری القا کردند که گویا در هفته‌های اخیر ایشان ما را ترک کرده اند ولی اینگونه نیست و بیش از دو سال است که ایشان با ما همکاری نمی‌کنند. آقای علیرضا پناهی فاصله مکانی دوری با بنده دارند و سازنده کانال پایگاه خردگان در تلگرام بودند و اکانت تلگرام خود را حذف کردند. گویا در آن زمان تلگرام هنوز امکان دادن اختیارات به دیگر ادمین‌ها را نداشت و بنده با دسترسی‌های اندک ادمین کانال بودم. در تمام این مدت بنده حتی نمی‌توانستم عکس پروفایل کانال را تغییر دهم، خبری هم از آقای پناهی نبود و با آنکه بوسیله پیام از ایشان درخواست کردم که به منظور درست شدن این شرایط اقدام کنند، واکنشی نشان ندادند. از همان موقع با دیگر همکاران مشورت کردم که آیا کانال را انتقال دهیم یا خیر که متاسفانه تجربه‌های نا موفقی داشتیم و هر بار خواستیم انتقال دهیم با ریزش شدید مواجه شدیم. بنابراین از آن زمان تا کنون با همین کانال نیم جان به فعالیت رسمی خود در تلگرام ادامه دادیم اما همیاران و همکارانی هم در اینستاگرام و هم در تلگرام به ما پیوستند که باعث شد که بیشتر دیده شویم. جا دارد از همه عزیزانی که ما را یاری کردند سپاس گزاری کنم.

این موارد گفته شد که تاکید شود موضوع انتقال کانال از مدت‌ها پیش مطرح بود تا اینکه اخیرا اتفاقاتی افتاد که تصمیم گرفتم اکانت تلگرام خود را حذف کنم و اتفاقا به فال نیک هم گرفتم و با خود گفتم، حال که اکانت را حذف می‌کنم، کانال را هم انتقال می‌دهم. بنابراین مطلب انتقال را گذاشتم و اکانت خود را حذف کردم.

اما چرا اکانت تلگرام خود را حذف کردم؟ مدتی بود که پیام‌های نا شناس فراوانی به من ارسال می‌شد و تعداد پیام‌ها بسیار زیاد شده بود. برخی از آنها توهین می‌کردند و برخی دیگر پیام‌های بی ربط ارسال می‌کردند. پیام‌های نا شناس آنقدر زیاد بودند که بلاک هم فایده نداشت و باز هم پیام می‌آمد و به نظرم طبیعی نبود. به نظر می‌رسید افرادی با سازماندهی خاص پیام‌های من را در گروه‌ها فوروارد می‌کردند. پیام‌هایی که ربطی به هم نداشتند را به هم ربط می‌دادند!!!

از طرفی در گروه‌هایی با افرادی که شماره آنها را نداشتم، در تماس بودیم. شاید دور از ادب بود که شماره این گرامیان را می‌گرفتم و اساسا مقدور نبود شماره تک تک اعضای گروه‌ها را درخواست کنم. اما همواره تمایل داشتم با میهن پرستان در تماس باشم‌ بنابراین بهترین راهی که به ذهنم رسید این بود که اکانتم را حذف کنم تا دیگر مزاحم نشوند و دوباره اکانتی ساختم و از کسانی که شماره آنها را دارم درخواست کردم که من را در گروه‌های میهن پرستان دوباره عضو کنند.

اما نکته آنجاست که احتمال می‌رود برنامه ریزی خاصی علیه پایگاه خردگان و بنده صورت گرفته بود. یکی از همیاران در این باره تحلیل قابل تاملی داشت. ایشان می‌گفتند ایرانستیزان با این حملات و دادن پیام‌های مکرر اتفاقا به دنبال این بودند تا من اکانتم را حذف کنم و تا بتوانند هر پیامی را به من ربط دهند. این همیار گرامی حذف اکانت توسط من را اشتباه می‌دانستند.

این تحلیل من را به فکر فرو برد چرا که بلافاصله پس از حذف اکانت به صورت سازماندهی شده در گروه‌های افراطی‌های به ظاهر مذهبی، پان‌ترک‌ها و پان‌عرب‌ها علیه من جوسازی شد. به من اطلاع دادند که ایرانستیزان سرمست و خوشحال بودند که من اکانتم را حذف کردم و گویی به هدف خود رسیدند!!

پیام‌هایی را به من منسوب کردند و انگ‌هایی مانند بی احترامی به اهل بیت به من زدند و حتی گویا در یک گروه یک اکانت جعلی با نام و تصویر من وارد شد و پس از درگیری لفظی گروه را ترک کرد!! چنین می‌نماید که از پیش در گروه‌های میهن پرستان نفوذ کرده بودند و از بحث‌هایی که در این گروه‌ها می‌شد و یا در بحث‌های خصوصی با افراد ناشناس مطرح شده بود، سوء استفاده می‌کردند؛ مواردی که مثلا من صرفا از دیگران نقل قول کرده بودم را فوروارد می‌کردند!!

همه اینها این فرضیه را به ذهن می‌آورد که گویا با برنامه‌ای سازماندهی شده به دنبال تخریب چهره بنده و پایگاه خردگان بودند.

به هر حال بنده کماکان سرپرست پایگاه خردگان هستم و به هیچ وجه مسئولیت‌ها را بر گردن دیگران نینداختم. حال که کانال انتقال پیدا کرد، به امید خدا دوستان بیشتری من را کمک می کنند.

.

پ.ن: تناقض گویی و چرخش ۱۸۰ درجه‌ای عناصر ایران‌ستیز

پس از آنکه درباره شایعات روشنگری صورت گرفت، عناصر ایران‌ستیز شروع به تناقض گویی کردند. بر عکس مواضع پیشین خود گفتند مجید خالقیان برای خودش شایعه درست کرده است تا معروف شود! پیش از این می‌گفتند حکم جلب مجید خالقیان آمده است و سپس گفتند مجید خالقیان فراری شده و میخواهد همه چیز را گردن همیاران بیندازد!!! پس از آنکه صدا ضبط کردیم، گفتند از صدای مجید خالقیان مشخص است که اضطراب دارد و همین روزهاست که او را دستگیر کنند!! حالا که کاملا قضایا را توضیح دادیم و شاید از آنجایی که برنامه های آنها بر ملا شد، کلا منکر قضیه شدند و گفتند مجید خالقیان برای خودش شایعه درست کرده است!!!

تناقض گویی تا چه حد؟!! اگر من برای خودم شایعه درست کرده ام پس چرا در نظر آنها از صدای من مشخص است که اضطراب دارم؟! مگر کسی که خودش شایعه درست کند اضطراب دارد؟! اگر واقعا خطایی کرده‌ام چرا باید تا این حد شفاف همه مسائل را بگویم و خطراتی که من را تهدید می کند را بررسی کنم؟!

خدا را سپاس که ایرانستیزان تا این حد نادان هستند و همیشه این کارهایشان به نفع ما تمام می شود!

.

پ.ن ۲: تناقض گویی ایرانستیزان باز هم بیشتر شد و در نوع خود جالب است. این بار هر کدام ساز خود را می زنند. عده ای به ما میگویند منافق وابسته به اسراییل. عده ای ما را ملحد و زندیق می خوانند! عده ای میگویند پان فارس نژاد پرست!! عده ای می گویند جاسوس سپاه و بسیج!! عده ای هم اکانت جعلی با نام میهن پرستانه می سازند و به ما می گویند تازی پرست!! در واقع مشخص است که دچار تناقضات شدید شدند و همین تناقضات، دروغ پردازی ناشیانه آنها را نشان می دهد. شبی که صوت را ضبظ کردم بسیار ناراحت و غمگین بودم ولی حالا خوشحالم که صوت را در همان شب ضبط کردم و باعث شد برنامه های ایرانستیزان به کلی هم بخورد و اینچنین دستپاچه شوند!! خوشبختانه ورق برگشت.

هیچ گاه تصور نمیکردم یک وبسایت که بدون هزینه خاصی درست شده و یک کانال تلگرامی که اعضای چندان زیادی ندارد، تا این میزان اثر گذار باشد.

همیشه در بحث با دوستان گلایه داشتم که با وجود زحمات ما مطالب ما کمتر دیده میشود اما حال میبینم که خوشبختانه مطالب دیده شده است و وقتی نتوانستند پاسخ علمی به مطالب دهند، شروع به حاشیه سازی و شایعه پراکنی کردند.

.

نکته: لازم به ذکر است که بنده هیچ گاه از طریق تلگرام و اینستاگرام با افراد ناشناس تماس برقرار نمیکنم. تا الان هم هیچ گاه این کار را نکردم. احتمال دارد اکانت های جعلی برای من ساخته باشند که در صورت مشاهده حتما از طریق مراجع رسمی پیگیری میکنم


برگه‌های همیار و همکار خِرَدگان در اینستاگرام:

=خرد و تاریخ در اینستاگرام armtin136
خردگان در اینستاگرام


کانال‌های همیار و همکار خِرَدگان در تلگرام:

کانال «ایران در قفقاز و آسیای مرکزی و آناتولی» در تلگرام کانال «داستان‌های شاهنامه فردوسی» در تلگرام
کانال خردگان در تلگرام

نوشتارهای پیشنهادی

20 دیدگاه

 1. Avatar

  میگن آقای خالقیان برای بسیج جاسوسی میکنه و هسته اصلی تجمع هفت آبان رو لو داده

  • مجید خالقیان

   من نمی دونم این پانترک ها قبل از اینکه شایعه بسازن یه ذره فکر میکنن ببینن، شایعه یک درصد با عقل جور در میاد یا نه!!

   مگه اصلا هفتم آبان هسته اصلی داشت که وقتی جلوی اونا رو بگیریم دیگه مردم هفتم آبان نرن پاسارگاد؟! هسته اصلی هفتم آبان ملت ایران بودند و برای همین مجبور شدند برای جلوگیری از برگزاری هفتم آبان، اتوبان ببندند و از کیلومتر ها محدودیت ایجاد کنند. با این حال هزاران میهن پرست باز هم رفتند و متاسفانه برخورد های زشت و زننده ای با آنها صورت گرفت!

   دقیقا من چه کسی رو لو دادم؟! چرا این افراد که هویت نا معلوم دارند دقیقا نمی گویند من چه کسانی رو لو دادم؟ نام آنها چه بوده؟ نقش آنها چه بوده؟ اکانت جعلی ساختن و پیام دادن و اسکیرین شات گرفتن که نشد سند

   تردید ندارم روزی فرا می رسه که هفتم آبان رو با شکوه تمام برگزار می کنیم. به دور از هراس از سرکوب و مجازات غیر قانونی

 2. Avatar

  خبر دارید کانال ۴۰ میلیون تورک تصویری از یک پیام منتشر کرده و نوشته سند لو رفته از همکاری سایت خردگان با رژیم؟؟؟

  • مجید خالقیان

   بله دوستان بهمون اطلاع دادند. به عبارتی مشخص شد که باز هم دست فرقه منحوس پانترکیسم در کار است. خواستند علیه ما شایعه درست کنند، ناخواسته خود را رسوا کردند

   فقط من نفهمدم این چطور سند بود!! تصویر از چت افراد ناشناس که هیچ ربطی به خردگان ندارند!!

   نام های نامعلوم مانند «خون خدا می جوشد» و «masiyana» دارند!!!

   اگر اینطور سند درست می شود من هم اکانتی با نام «خون ملت می جوشد» و … درست کنم درباره رئیس جمهور روسیه بگم با فرازمینی ها در ارتباط است. بعد ازش اسکیرین شات بگیرم بذارم تو کانالم و بگم نگاه کنید ما چه اطلاعاتی داریم!!!

   یک نکته جالب اینکه فقط شما در بخش دیدگاه ها این موضوع رو مطرح کردید در صورتی که ایمیل های به نسبت زیادی حاوی توهین برای بنده اومد که البته مشخص بود همه آنها جعلی بودند. به نظر می رسه پانترک ها به دنبال تضعیف روحیه ما هستند. که خدا رو شکر حیله آنها تکراری و مسخره بود.

   پیگیر هستم که در صورت امکان از راه های قانونی اقدام کنم تا جلوی حرف های خاله زنکی پانترک ها گرفته شود. متاسفانه از آنجایی که هویت جعلی دارند دقیقا نمی دونیم باید از چه کسی شکایت کنیم.

 3. مجید خالقیان

  سپاس از پیام های پر مهر همه دوستان. این قضایا باعث شد دوستان قدیمی یادی از ما کنند و ما را خوشحال کنند. من هم ارادتمند همه عزیزان هستم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.علامت دارها لازمند. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

برچسب ها:
پست قبلی
پست بعدی
رفتن به بالا