مجعولات مجلل

0 امتیاز
61 بازدید
سوال شده 26 دی 1397 در سایر توسط بردیا
ویرایش شده 26 دی 1397 توسط kurosh-shahraki
درود بر شما
میشه بنده را راهنمایی کنید که که معلوجات مجلل چیست؟
و تازه هم همچین اسمی با مستند های گوناگون به گوش بنده خورده که سایت شما را نقد کرده و دفاع از امثال غیاث آبادی و پورپیرار کرده و شما هم که تا بحال این معلوجات مجلل را نقد کرده اید راجب آرامگاه های کوروش بزرگ این معلوجات مجلل دوباره دست به همچین اقدامی علیه سایت خردگان دست برد و کلیپشو که دیدم وارد صفحه سایت خردگان شده بودند و دوباره با کتابهای گوناگون که در دست داشت می داشت داخل سایت شما از غیاث ابادی ها پورپیرار ها دفاع میکرد همچین چیزی دیدم و شنیدم ولی کامل کلیپشو ندیدم چونکه باعث شرم بود نگاه بکنم جریان چیست و چه بوده است لطفا راهنمایی مان کنید.
با سپاس

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 26 دی 1397 توسط kurosh-shahraki مدیر پاسخ گویی (4,600 امتیاز)
باسلام.و درود

مجموعه فیلم هایی با نام مجعولات مجلل مدت ها پیش توسط فردی به اسم مجتبی غفوری بر اساس ادعا های ناصر پورپیرار ساخته شد.
در این فیلم ها به پاسارگاد پرداخته میشود و فیلم سازان سعی میکنند با نشان دادن تصاویری بگویند مجموعه کاخ های واقع در پاسارگاد ، تاریخی نبوده و به وسیله دانشمندان غربی (یهودی!) در بین سال های 1340 تا 1343 جعل شده اند !

در پاسخ به این فیلم وبسایت خردگان در 4 نسخه مقاله نقد های اساسی را وارد کرده است. در پاسخ به این فیلم مقالاتی تهیه شده که با استفاده از عکس های قدیمی تر و دقیق تر و همچنین نگاهی مستند، بنیان ادعا های ناصر پورپیرار و مجعولات مجلل را به چالش کشیده و رد میشود.
برخلاف ادعا های متناقض مطرح شده در کلیپ های مجعولات مجلل مقالاتی که در پایگاه خردگان تهیه شده اند کاملا مستند و با استفاده از ده ها منبع باستان شناسی و گزارش های کاوش های باستان شناسان ایرانی و غربی در پاسارگاد تهیه شده است.

این مقاله ها را در این آدرس مطالعه کنید:    http://kheradgan.ir/?p=16361

سازنده مجعولات مجلل یعنی جناب مجتبی غفوری تلاش کرد تا با کلیپ هایی مقاله خردگان را مورد نقد قرار دهد. اما متاسفانه ایشان در آن فیلم ها حتی مقاله را به درستی نمیخوانند و از پیش خودشان ادعایی را به خردگان ربط میدهند که ما آن را نگفته ایم و سپس به خیال خودشان آن ادعا را نقد میکنند.
برای مخاطب حقیقت جویی که هم مقالات پایگاه خردگان را به طور کامل مطالعه کرده باشد و هم نقد جناب غفوری را تماشا کرده باشد نادرستی موارد مطروحه جناب غفوری کاملا آشکار است. لذا از شما و همه علاقه مندان به تاریخ ایران میخواهیم تا هم مقالات پایگاه خردگان را به طور کامل و دقیق مطالعه کنند و هم فیلم های مجعولات مجلل را سپس خود قضاوت کنند.

با سپاس

336 سوال

363 پاسخ

11 کاربر

کانال رسمی خردگان donate-small

...