پورپیرار اجیر شده

0 امتیاز
34 بازدید
سوال شده شهریور 27, 1397 در سایر توسط آرش
سلام ،
 آیا پورپیرار ( لعنت ا...) از طرف عربستان سعودی اجیر شده  بوده ؟ چرا که حامی تفکرات سعودی ها و عرب ها  به نظر می رسیده است .( مانند سلمان رشدی که از طرف انگلیس اجیرشده بوده )

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده شهریور 27, 1397 توسط ashkan-dehghan مدیر پاسخ گویی (4,130 امتیاز)
با سلام

البته گمانه زنی های زیادی درباره همکاری پورپیرار با ایرانستیزان داخلی و خارجی وجود دارد.

اما ما در تحقیقات به این نتیجه رسیدیم که پورپیرار احتمالا از ابتدا از جایی اجیر نشده بود. بلکه با توجه به ثروت نسبتا زیادی که از مدت ها پیش به دست آورده بود (آن هم با کلاه برداری و دزدی)، به دنبال جمع کردن مرید بود تا مشهور شود و مورد توجه قرار گیرد. در واقع پورپیرار از ثروت و خوشی ها سیر شده بود و دنبال شهرت بود.

خیلی از فیلم هایی که ساخته شده است، افراد دیگری ساخته اند که در نسخه های جدید آن و پس از مرگ پوپیرار، پورپیرار بسیار کم رنگ شده است. لازم به ذکر است که به دلیل اخلاق نا مناسب پورپیرار خیلی ها با او اختلاف خوردند.

اما این احتمال وجود دارد که پس از آنکه به هر حال پورپیرار دیده شد، ایرانستیزان از جمله سعودی ها با او همکاری هایی کرده باشند.

این فرضیه وقتی معقول تر میشود که در ابتدا، نهادی با او کاری نداشت حتی به دانشگاه ها دعوت می شد تا سخنرانی کند!!! اما پس از مدتی این شرایط وجود نداشت و حتی سخت گیری هایی برای انتشار مطالب جعلی او به وجود آمد.

333 سوال

360 پاسخ

11 کاربر

کانال رسمی خردگان donate-small

...