استفاده از مطالب پس از قبول پیمان نامه کاربری امکان پذیر است

خانه » اخبار خردگان » شایعات بی اساس علیه سرپرست پایگاه خردگان

شایعات بی اساس علیه سرپرست پایگاه خردگان

نویسنده: مجید خالقیان | واپسین به روزرسانی: ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ |


شایعات بی اساس علیه سرپرست پایگاه خردگان

آیا اقدامات سازماندهی شده علیه پایگاه خِرَدگان آغاز شده بود؟

مجید خالقیان

نویسنده: مجید خالقیان (سرپرست پایگاه خِرَدگان)

مواردی که در نوشتار پیش روی آمده است را قبل از این کمابیش هم در کانال تلگرامی پایگاه تلگرام ذکر کردم و هم در پاسخ به دوستان در بخش دیدگاه های سایت ، ایمیل و … بیان کرده‌ام. اما به نظرم رسید که بهتر است همه موارد را در قالب یک متن منسجم آماده کنم که پرسش‌های دوستان رفع شود.

اخیرا کانال پایگاه خِرَدگان در تلگرام را انتقال دادیم و پس از آن شاهد حجم زیادی از شایعات بی اساس علیه اینجانب بودیم.

به طوری که پانترکان، پانعرب‌ها و افراطی‌های به ظاهر مذهبی با خوشحالی فراوان اظهار کردند که مجید خالقیان (سرپرست پایگاه خردگان) به مقدسات توهین کرده و حکم جلب او صادر شده است!! ایرانستیزان به دروغ می‌گفتند به دلیل ناسزاگفتن به پیشوایان شیعه و توهین به سپاه پاسداران، مجید خالقیان تحت تعقیب است و چون این موارد را فهمیده، از روی ترس اکانت تلگرامی را حذف کرده است و ماجرای انتقال کانال هم برای این بوده که مسئولیت مشکلات را به گردن همراهان و همکاران خود بیاندازد!!! حتی برخی می‌گفتند مجید خالقیان فرار کرده است!!! برخی دیگر می گفتند احتمالا مجید خالقیان برای در امان ماندن با دستگاه امنیتی همکاری کند و دوستان و همراهان و افراد پشت‌پرده را معرفی کند!!!

البته از کسانی که علیه انسان‌های بزرگی همچون کوروش بزرگ، فردوسی بزرگ، دکتر مصدق و.. مدام دروغ پردازی می کنند، انتظار نداریم که درباره آدم کوچکی همچون مجید خالقیان دروغ نگویند!!

حتی ایرانستیزان اکانت جعلی برای اینجانب ساختند و پیام هایی را با نام من منتشر کرده اند!! بنده به هیج وجه به مقدسات توهین نکرده و حکم جلبی صادر نشده است. اساسا یکی از دلایلی که مخاطبان گرامی به پایگاه خِرَدگان اعتماد پیدا کردند، این است که ما برای همه ادیان به ویژه دین مبین اسلام احترام قائل هستیم و در راستای دوری از تنش‌های مذهبی و قومی گام برمی داریم. همیاران ما هم خودشان مستقل هستند و موضوعی که برای همه ما خوشایند است، برقراری آزادی اندیشه، گفتار و رفتار در فضای همکاری و همیاری ما می‌باشد. ایرانستیزان مانند همیشه با افسانه سازی حرف از افراد پشت پرده می‌زنند در صورتی که همه می‌دانند که پایگاه خردگان به صورت شخصی اداره می‌شود و با پشتوانه تلاش‌های بی نظیر و بدون چشم‌داشت دوستان در آماده سازی نوشتارها به کار خود ادامه می‌دهد.

این جوسازی‌ها باعث شک و تردید برخی از عزیزان میهن پرست شد که نکند آنچه ایرانستیزان می‌گویند درست باشد. این عزیزان می پرسیدند چه لزومی داشت در این شرایط کانال انتقال پیدا کند؟ چرا مجید خالقیان اکانت تلگرامی خود را حذف کرده است؟

از آنجایی که برای دوستان سوال شده است بنده توضیح میدهم و البته تحلیل قابل تامل یکی از همیاران ما درباره اقدامات سازماندهی شده علیه پایگاه خِرَدگان را در ادامه بازگو می‌کنم.

از مدت‌ها پیش برنامه داشتم که کانال خردگان را انتقال دهم چرا که مدیریت کاملی روی کانال نداشتم. دلیل این موضوع، رفیق نیم راه شدن آقای علیرضا پناهی (پوریا پارسا) بود که در اسفند ۱۳۹۴ ما را ترک کردند. ایران‌ستیزان طوری القا کردند که گویا در هفته‌های اخیر ایشان ما را ترک کرده اند ولی اینگونه نیست و بیش از دو سال است که ایشان با ما همکاری نمی‌کنند. آقای علیرضا پناهی فاصله مکانی دوری با بنده دارند و سازنده کانال پایگاه خردگان در تلگرام بودند و اکانت تلگرام خود را حذف کردند. گویا در آن زمان تلگرام هنوز امکان دادن اختیارات به دیگر ادمین‌ها را نداشت و بنده با دسترسی‌های اندک ادمین کانال بودم. در تمام این مدت بنده حتی نمی‌توانستم عکس پروفایل کانال را تغییر دهم، خبری هم از آقای پناهی نبود و با آنکه بوسیله پیام از ایشان درخواست کردم که به منظور درست شدن این شرایط اقدام کنند، واکنشی نشان ندادند. از همان موقع با دیگر همکاران مشورت کردم که آیا کانال را انتقال دهیم یا خیر که متاسفانه تجربه‌های نا موفقی داشتیم و هر بار خواستیم انتقال دهیم با ریزش شدید مواجه شدیم. بنابراین از آن زمان تا کنون با همین کانال نیم جان به فعالیت رسمی خود در تلگرام ادامه دادیم اما همیاران و همکارانی هم در اینستاگرام و هم در تلگرام به ما پیوستند که باعث شد که بیشتر دیده شویم. جا دارد از همه عزیزانی که ما را یاری کردند سپاس گزاری کنم.

این موارد گفته شد که تاکید شود موضوع انتقال کانال از مدت‌ها پیش مطرح بود تا اینکه اخیرا اتفاقاتی افتاد که تصمیم گرفتم اکانت تلگرام خود را حذف کنم و اتفاقا به فال نیک هم گرفتم و با خود گفتم، حال که اکانت را حذف می‌کنم، کانال را هم انتقال می‌دهم. بنابراین مطلب انتقال را گذاشتم و اکانت خود را حذف کردم.

اما چرا اکانت تلگرام خود را حذف کردم؟ مدتی بود که پیام‌های نا شناس فراوانی به من ارسال می‌شد و تعداد پیام‌ها بسیار زیاد شده بود. برخی از آنها توهین می‌کردند و برخی دیگر پیام‌های بی ربط ارسال می‌کردند. پیام‌های نا شناس آنقدر زیاد بودند که بلاک هم فایده نداشت و باز هم پیام می‌آمد و به نظرم طبیعی نبود. به نظر می‌رسید افرادی با سازماندهی خاص پیام‌های من را در گروه‌ها فوروارد می‌کردند. پیام‌هایی که ربطی به هم نداشتند را به هم ربط می‌دادند!!!

از طرفی در گروه‌هایی با افرادی که شماره آنها را نداشتم، در تماس بودیم. شاید دور از ادب بود که شماره این گرامیان را می‌گرفتم و اساسا مقدور نبود شماره تک تک اعضای گروه‌ها را درخواست کنم. اما همواره تمایل داشتم با میهن پرستان در تماس باشم‌ بنابراین بهترین راهی که به ذهنم رسید این بود که اکانتم را حذف کنم تا دیگر مزاحم نشوند و دوباره اکانتی ساختم و از کسانی که شماره آنها را دارم درخواست کردم که من را در گروه‌های میهن پرستان دوباره عضو کنند.

اما نکته آنجاست که احتمال می‌رود برنامه ریزی خاصی علیه پایگاه خردگان و بنده صورت گرفته بود. یکی از همیاران در این باره تحلیل قابل تاملی داشت. ایشان می‌گفتند ایرانستیزان با این حملات و دادن پیام‌های مکرر اتفاقا به دنبال این بودند تا من اکانتم را حذف کنم و تا بتوانند هر پیامی را به من ربط دهند. این همیار گرامی حذف اکانت توسط من را اشتباه می‌دانستند.

این تحلیل من را به فکر فرو برد چرا که بلافاصله پس از حذف اکانت به صورت سازماندهی شده در گروه‌های افراطی‌های به ظاهر مذهبی، پان‌ترک‌ها و پان‌عرب‌ها علیه من جوسازی شد. به من اطلاع دادند که ایرانستیزان سرمست و خوشحال بودند که من اکانتم را حذف کردم و گویی به هدف خود رسیدند!!

پیام‌هایی را به من منسوب کردند و انگ‌هایی مانند بی احترامی به اهل بیت به من زدند و حتی گویا در یک گروه یک اکانت جعلی با نام و تصویر من وارد شد و پس از درگیری لفظی گروه را ترک کرد!! چنین می‌نماید که از پیش در گروه‌های میهن پرستان نفوذ کرده بودند و از بحث‌هایی که در این گروه‌ها می‌شد و یا در بحث‌های خصوصی با افراد ناشناس مطرح شده بود، سوء استفاده می‌کردند؛ مواردی که مثلا من صرفا از دیگران نقل قول کرده بودم را فوروارد می‌کردند!!

همه اینها این فرضیه را به ذهن می‌آورد که گویا با برنامه‌ای سازماندهی شده به دنبال تخریب چهره بنده و پایگاه خردگان بودند.

به هر حال بنده کماکان سرپرست پایگاه خردگان هستم و به هیچ وجه مسئولیت‌ها را بر گردن دیگران نینداختم. حال که کانال انتقال پیدا کرد، به امید خدا دوستان بیشتری من را کمک می کنند.

ضعیفخوبمتوسطبسیار خوبعالی ( 1 رای داده شده , میانگین امتیاز این نوشته : 5٫00 ) نظر شما چیست ؟
Loading...

پرسش ها تنها از بخش پرسش و پاسخ

خواهشمندیم پرسش‌ها را تنها در بخش «پرسش و پاسخ» در میان بگذارید. پرسش‌ها در بخش دیدگاه‌ها پاسخ داده نمی‌شوند. با سپاس فراوان


راهیابی به بخش «پرسش و پاسخ»:

KHERADGAN.ir/ASK
برگه‌های همیار و همکار خِرَدگان در اینستاگرام:

=خرد و تاریخ در اینستاگرام تاریخ ایران در اینستاگرام سپندار در اینستاگرام
هواداران کوروش بزرگ در اینستاگرام سرزمین آزادگان در اینستاگرام


کانال‌های همیار و همکار خِرَدگان در تلگرام:

کانال «ایران در قفقاز و آسیای مرکزی و آناتولی» در تلگرام کانال «داستان‌های شاهنامه فردوسی» در تلگرام
کانال تاریخ پرسیا کانال خردگان در تلگرام

دزدان فضای مجازی - خردگان

نوشتارهای پیشنهادی

6 دیدگاه

 1. خردگان خاری شده توی چشم ایرانستیزان. خیلی حرصشون گرفته. قبل از خردگان پاسخ ها اکثرا سطح پایین بودند

 2. واقعاً نوشتاری دور از شأن شما بود. ای کاش خودتان را سبک نمی کردید. من که دو روز گذشته در فرو‌م‌ها و گروپ‌ها بودم درباره دستگیری شما چیزی نشنیدم. بهتر هست ‌وقت خود را صرف چیزهای مهم کنید نه چیزهای خاله زنکی

 3. قضیه دیلیت اکانت رو توضیح ندادید. ایرانستیزان دست گرفتن میگن قضیه دیلیت اکانت رو نگفتن. اگر امکانش هست در این باره هم توضیح بدید

  • مجید خالقیان

   درود

   درباره حذف اکانت پرسش های زیادی می شود. از آنجایی که برای دوستان سوال شده توضیح میدم و البته تحلیل یکی از همیاران ما هم قابل تامل است که بازگو میکنم.

   از مدت ها پیش برنامه داشتم که کانال خردگان رو انتقال بدم چرا که مدیریت کاملی روی کانال نداشتم و که پیش از این توضیح دادم. اما به دلیل احتمال ریزش شدید از انتقال خودداری کردیم تا اینکه اخیرا اتفاقاتی افتاد که تصمیم گرفتم اکانت خود را پاک کنم و اتفاقا به فال نیک هم گرفتم و گفتم حال که دارم اکانت رو پاک می‌کنم، کانال رو هم انتقال می‌دیم.

   اما دلیل حذف اکانت. مدتی بود که پیام های نا شناس فراوانی به من ارسال میشد. تعداد پیام ها خیلی زیاد شده بود. برخی از آنها توهین میکردند و برخی دیگر پیام های بی ربط ارسال می کردند. پیام های نا شناس آنقدر زیاد بود که بلاک هم فایده نداشت و باز هم پیام می اومد.

   مدت ها پیش شناسه اکانت خود را در کانال گذاشتم اما شناسه را تغییر داده بودم.

   اما اخیرا تعداد زیادی پیام ناشناس می اومد و به نظرم طبیعی نبود. به نظر می رسید افرادی با سازماندهی خاص پیام های من رو در گروه ها فوروارد میکردند. پیام هایی که ربطی به هم نداشتند را به هم ربط میدادند!!! مواردی که مثلا نقل قول از دیگری بود از من فوروارد میکردند!!

   از طرفی در گروه هایی با افرادی که شماره آنها را نداشتم در تماس بودیم. شاید دور از ادب بود که شماره این گرامیان را میگرفتم و اساسا مقدور نبود شماره تک تک اعضای گروه ها را درخواست کنم. اما همواره تمایل داشتم با میهن پرستان در تماس باشم‌ بنابراین بهترین راهی که به ذهنم رسید این بود که اکانتم رو حذف کنم تا دیگر مزاحم نشوند و دوباره اکانتی ساختم و از کسانی که شماره آنها را دارم خواستم که من رو در گروه های میهن پرستان اضافه کنن

   اما یکی از همیاران در این باره تحلیل قابل تاملی داشت. ایشان میگفتند ایرانستیزان با این حملات اتفاقا به دنبال این بودند تا من اکانتم را حذف کنم و تا بتوانند هر پیامی را به من ربط دهند. این همیار گرامی حذف اکانت توسط من را اشتباه میدانستند.

   این تحلیل بنده را به فکر فرو برد چرا که بلافاصله پس از حذف اکانت به صورت سازماندهی شده در گروه های افراطی ها، پان ترک ها و پان عرب ها علیه من جوسازی شد. به من اطلاع دادند که ایرانستیزان سرمست و خوشحال بودند که من اکانتم رو حذف کردم و گویی به هدف خودشون رسیدند!!

   پیام هایی را به من منسوب کردند و انگ هایی مانند بی احترامی به اهل بیت به من زدند و حتی گویا در یک گروه یک اکانت جعلی با نام و تصویر من، وارد شد و پس از درگیری لفظی گروه را ترک کرد.

   همه اینها این فرضیه را به ذهن می آورد که گویا با برنامه ای سازماندهی شده به دنبال تخریب چهره بنده و پایگاه خردگان بودند.

   به هر حال بنده کماکان سرپرست پایگاه خردگان هستم و حال که کانال انتقال پیدا کرد دوستان بیشتری من رو کمک می کنند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.علامت دارها لازمند. *

*

برچسب ها:
رفتن به بالا