استفاده از مطالب پس از قبول پیمان نامه کاربری امکان پذیر است

خانه » اخبار خردگان » کاهش فعالیت‌های پایگاه خِرَدگان

کاهش فعالیت‌های پایگاه خِرَدگان

7c-7poa-iranshenasi-kheradgan-n

سال گذشته در همین روزها بود که رایزنی‌ها برای آغاز به کار خِرَدگان را با دوستان انجام می‌دادیم. در آن زمان در نظر داشتیم تا کارهای نزدیک به هفت سال خود را سامان دهیم و درصدد ایجاد تارنمایی با کیفیت مطلوب بودیم تا گزینشی از بهترین کارهای خود درباره فرهنگ و تاریخ ایران زمین را در این تارنما قرار دهیم. افزون بر آن، یکی از اهداف مهم ما مقابله با نوشتارهای بدون سند و مدرک و ارائه نوشتارهای مستند بود.

خوشبختانه با گذشت یک سال همراهان فراوانی به ما لطف داشتند و سپاس‌های هم میهنان و هموندان باعث دلگرمی ما بود. اما در همان سال گذشته تصمیم بر آن شد که یک سال فعالیت پویا در خِرَدگان داشته باشیم، کارهای خود در این هفت سال را سامان دهیم و اگر ادامه کار در توان ما بود، کار را ادامه دهیم.

خوشحالیم که توانستیم فقط و فقط با پشتیبانی مردمی به اهداف خود نزدیک شویم ولی ادامه فعالیت همانند گذشته در توان ما نیست. گرچه در ابتدا در نظر داشتیم تا به فعالیت پویای خود خاتمه دهیم و حتی نوشتاری با عنوان «بدرود…» قرار دادیم اما واکنش‌های زیادی از طرف مخاطبان گرامی در تارنما، به صورت رایانامه، در شبکه‌های مجازی و…. مطرح شد که لطف داشتند و از ما می‌خواستند که کار خود را ادامه دهیم.

بدون تردید فعالیت همانند گذشته در توان ما نیست چرا که با مشغله‌های فراوانی روبرو هستیم و در سال گذشته این مشغله‌ها را در این زمان پیش‌بینی می‌کردیم. در هر حال فعالیت‌های ما کاهش می‌یابد و این فعالیت‌ها صرفا در تارنما ادامه پیدا می‌کند. گرچه در ابتدا قرار بود که بخش پرسش و پاسخ تارنما هم دیگر فعال نباشد اما با رایزنی‌های انجام شده، بخش پرسش و پاسخ نیز به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

اما نکته‌ای که وجود دارد شبکه‌های مجازی وابسته به پایگاه خردگان می‌باشد که ادامه رسیدگی به صفحات و رسانه‌های خردگان در شبکه‌های مجازی امکان پذیر نیست و همه فعالیت‌های ما در آن حوزه متوقف می‌شود. با این حال تصمیم بر آن شد که از مخاطبان گرامی درخواست کنیم که ما را در گسترش نوشتارها و تصاویر تولیدی خردگان در شبکه‌های مجازی یاری کنند.

در واقع به این نتیجه رسیدیم که در شرایط فعلی هیچ راهی بهتر از آن نیست که با یک تعامل دوستانه، صاحبان صفحات گوناگون در شبکه‌های مجازی را از به روزرسانی های خردگان آگاه کنیم و اگر خودشان علاقه‌مند بودند مطالب ما را با ذکر منبع گسترش دهند. از این رو از همه عزیزانی که دارای رسانه یا صفحاتی در شبکه‌های مجازی هستند و علاقه‌مند هستند که ما را در گسترش مطالب یاری کنند، درخواست می‌کنیم که به رایانامه زیر پیام ارسال کنند و ما هم برای این عزیزان به روزرسانی و تصاویر تولیدی را ارسال می‌کنیم تا اگر تمایل داشتند مطالب را پوشش دهند.

رایانامه:

majid.khaleghian@gmail.com

با امید آنکه کارهای ما برای جوانان ایران دوست باقی بماند و این عزیزان ادامه دهنده پاسداری از هویت و فرهنگ ایرانی باشند که دستاورد بزرگی برای همه ایرانیان است.

پاینده و جاودان ایران سربلند

new-work

پ.ن:

کانال تلگرام پایگاه خِرَدگان، فعالیت خود را از سر گرفت

پرسش ها تنها از بخش پرسش و پاسخ

خواهشمندیم پرسش‌ها را تنها در بخش «پرسش و پاسخ» در میان بگذارید. پرسش‌ها در بخش دیدگاه‌ها پاسخ داده نمی‌شوند. با سپاس فراوان


راهیابی به بخش «پرسش و پاسخ»:

KHERADGAN.ir/ASK
برگه‌های همیار و همکار خِرَدگان در اینستاگرام:

=خرد و تاریخ در اینستاگرام armtin136 سپندار در اینستاگرام
هواداران کوروش بزرگ در اینستاگرام خردگان در اینستاگرام تاریخ ایران در اینستاگرام


کانال‌های همیار و همکار خِرَدگان در تلگرام:

کانال «ایران در قفقاز و آسیای مرکزی و آناتولی» در تلگرام کانال «داستان‌های شاهنامه فردوسی» در تلگرام
کانال تاریخ پرسیا کانال خردگان در تلگرام

دزدان فضای مجازی - خردگان

نوشتارهای پیشنهادی

14 دیدگاه

  1. مجید خالقیان

    سپاس از همه دوستان بزرگوار که لطف داشتند به ما. با توجه به درخواست های مکرر دوستان از جمله در دیدگاه های همین نوشتار و البته در کانال تلگرام، صفحه اینستا، ایمیل های عزیزان و… نوشتار نوینی جایگزین شد که توضیحاتی دباره تصمیمات جدید داده شده است. امیدوارم همه دوستان مشغله های مارا درک کنند و در کنار هم برای ایران فعالیت کنیم…

  2. هر کسی که در راه وطنش تلاش میکند مورد توجه خداوند است. گرفتاری هایتان حل خواهد شد.

  3. من با ایران ستیزان خیلی بحث می کنم. به جرئت می تونم بگم که در پاسخ به مطالب شما نا توان بودند. من پیشنهاد می کنم که کار رو رها نکنید چون واقعا تأثیر گذار کار کردید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.علامت دارها لازمند. *

*

برچسب ها:
رفتن به بالا